J. K. Rowling rozjíždí Potter web

Celý svět Potterovských fanoušků napjatě očekával na dnešek ohlášené vystoupení J.K. Rowlingové, která měla oznámit novinky, týkající se Harryho Pottera. Nová kniha to pochopitelně nebyla, ale i tak to stojí za to. Necelý měsíc před premiérou posledního filmového Pottera máme tedy jasno.

J. K. Rowling (foto: archiv)

J. K. Rowling (foto: archiv)

J.K. oznámila, že v říjnu spustí speciální web PotterMore.com, (více o Potterovi), který přinese nejen možnost nákupu HP knih jako e-booků, ale zároveň přinese další množství zábavy a bonusů ze světa Harryho Pottera.

Digitální projekt je určen fanouškům všech věkových skupin, kteří zde mohou znovuobjevovat tajemný svět vystavěný kolem Bradavic.

J. K. Rowlingové prohlášení vám přinášíme s titulky zde:

Na následujících exkluzivních materiálech uvidíte náhledy jednotlivých sekcí webu pottermore.com.
V současnosti, pokud si zadáte do adresního řádku pottermore.com (nebo kliknete zde), tak se vám objeví úvodní poutací stránka. Následující náhledy jsou z obsahu stránky, který, ale bude aktivován až v říjnu při spuštění stránek. V současné chvíli se můžete zaregistrovat, abyste nepropásli den “D”.

Rowlingová zároveň na dnešní tiskovce potvrdila, že další pokračování opravdu nechystá: “S Harrym jsem opravdu skončila, neplánuju další příběh a jsem si celkem jistá, že co se týče knih, skončila jsem. Ale byla to zábava,”, dodala spisovatelka.

Náhled brány do Nebelvíru

Náhled Bradavického expresu

Náhled šachovnicové komnaty

Náhled bradavických Vánoc

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.