TV TIP | KOTVA U PŘÍVOZU – opomíjený skvost České televize

Marie Poledňáková je stoprocentním hitmakerem kin i televizních obrazovek. Namátkou: komedie století S TEBOU MĚ BAVÍ SVĚT, tatínkovské komedie s Tomášem Holým JAK VYTRHNOUT VELRYBĚ STOLIČKU a JAK DOSTAT TATÍNKA DO POLEPŠOVNY či nejnovější LÍBÁŠ JAKO BŮH. Ne všichni diváci ale znají vynikající romantickou komedii s vánoční atmosférou KOTVA U PŘÍVOZU. Ta se letos objeví opět na obrazovce ČT.

Magda je televizní hlasatelka. Pro miliony diváků příjemná, sympatická tvář na obrazovce. Klidná, úsměvná, vyrovnaná. Příchod pohody do rodinného večera. Při sledování Magdina příběhu vás možná napadne: co dělá tato příjemná, milá žena z televizní obrazovky, když ji nesleduje oko kamery?

Z toho okamžiku se zrodil i nápad scenáristky a režisérky Marie Poledňákové. Tady byl začátek příběhu o tom, co nastane v životě každé rodiny, každé mámy. Příběh o lidech a jejich domově, který je vždycky tam, kde důvěra má svou bezpečnou kotvu v pochopení těch, kteří ti tak dávají svou lásku.

Vysílání: ČT1, 25.prosince, 23:10
Komedie / Drama
Československo, 1980, 90 min
Režie: Marie Poledňáková
Hrají: Jana Šulcová, Miroslav Vladyka, Petr Haničinec, Jan Kačer, Daniela Kolářová, Věra Galatíková, Vida Skalská-Neuwirthová, Jiří Krampol, Martin Štěpánek, Ladislav Pešek, Vladimír Krška

čtěte také: NADĚLTE SI VÁNOCE S ČT

© foto: Jaromír Komárek, Česká televize

  1. moc peknej film!videl jsem ho asi 10x.

    Reagovat na tento komentář
  2. Marcelka Miny 13.12.2011, 16:02

    Tenhle filmík je bomba, ale viděla jsem ho už strašně dávno, ráda se podívám znovu. Jenom nechápu proč to zase dávaj tak pozdě:(

    Reagovat na tento komentář

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.