Nepřehlédněte

Filmové premiéry od 14. června

Nový český film DONT STOP o partě teenagerů, kteří si v šedi komunismu založí punkovou kapelu je doplněn také šňůrou koncertů filmové kapely po celé České republice. Pokračování zvířecích příběhů ve 3D pokračování MADAGASCAR 3 a bláznivá komedie PAŘMENI. To je v kostce nabídka premiér tohoto týdne. Příjemnou zábavu ve vašem kině.

DONT STOP (ČESKO, 2012)

1983. Do komunistického Československa konečně dorazil PUNK naplno. Osmnáctiletý Miki (Patrik Děrgel) se svým provokativním kamarádem Dejvidem (Lukáš Reichl) nechtějí zůstat pozadu. Deska London Calling od Clash jim ukáže ten správný směr. Vezmou elektrické kytary, naježí vlasy a přestanou brát ohled na svoje okolí.

Dont stop (Foto: Bontonfilm)

NO FUTURE se stane jejich heslem. DonT Stop je příběh o tom, co se stane během jednoho roku vašeho života, kdy nepřemýšlíte o zítřku ani o důsledcích svých rozhodnutí. Jediné co chcete, je prosadit svoje generačního právo na svůj vlastní životní styl.

Recenze DONT STOP

DONT STOP
Drama / Hudební
Česko / Slovensko, 2012, 98 min
Režie: Richard Řeřicha
Hrají: Patrik Děrgel, Lukáš Reichl, Jiří Kocman, Jakub Zedníček, Oliver Cox, Viola Černodrinská, Klára Pollertová-Trojanová, Kristína Svarinská, Jiří Štrébl, Stanislava Jachnická

MADAGASCAR 3 (USA, 2012)

Rafinovaným tučňákům se s pomocí hrubé šimpanzí síly podařilo opravit letadlo, ve kterém naši hrdinové havarovali během přeletu z Madagaskaru do Afriky, a vyrazili si užívat do kasina v Monte Carlu. Lva Alexe, hrošici Glorii, zebru Martyho a žirafáka Melmana ale na palubu nevzali, což čtveřici donutí doplavat za nimi po svých Středozemním mořem. Tučňáky nutně potřebují, protože bez tučňáků nemají šanci vrátit se domů. Zejvení divokých, i když přátelských šelem v epicentru evropské zábavy pochopitelně vyvolá rozruch, který dostane za úkol zkrotit kapitánka Chantal DuBois.

Madagascar 3 (Foto: Bontonfilm)

Je to elitní agentka organizace na odchyt zvěře, pro kterou je její práce posláním. Představa, že svůj životopis vyšperkuje ulovením žirafy, lva, zebry a hrošice ji dovádí až k nadlidskému úsilí a k rozhodnutí dostat se jim na kobylku za každou cenu. V Africe se schovali celkem snadno, na civilizovaném světadíle jim poskytne jediné maskování kočovný cirkus, který se po evropské šňůře chystá i do New Yorku. Jenže staňte se cirkusáky, když nic zvláštního neumíte… Tenhle zpáteční lístek vyjde Martyho, Melamana, Glorii a Alexe hodně draze.

MADAGASCAR 3 (MADAGASCAR 3: EUROPE´S MOST WANTED)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný
USA, 2012, 92 min
Režie: Eric Darnell
Hudba: Hans Zimmer
Hrají: Ben Stiller, Chris Rock, David Schwimmer, Jada Pinkett Smith, Sacha Baron Cohen, Cedric the Entertainer, Andy Richter, Frances McDormand, Bryan Cranston, Martin Short, Jessica Chastain, Paz Vega, John Di Maggio, Tom McGrath, Chris Miller, Christopher Knights

PAŘMENI (AUSTRÁLIE, VB, 2012)

Bláznivá komedie o ženichovi a třech svědcích, kteří se vydají na cestu do australského vnitrozemí na velikou svatbu. Svérázní svědkové se postarají o řadu skandálních situací a zažijí na vlastní kůži význam fráze “v dobrém i ve zlém”.

Pařmeni (Foto: Blue Sky film)

Ztřeštěný příběh je klasickou ukázkou komplikovaných vztahů ženichových přátel s rodinou nevěsty. Rodinná pouta jsou silnější, ale stejně neodbytní jsou i Davidovi přátelé…

Pařmeni (A Few Best Men)
Komedie
Austrálie / Velká Británie, 2012, 97 min
Režie: Stephan Elliott
Hudba: Guy Gross
Hrají: Laura Brent, Xavier Samuel, Kris Marshall, Kevin Bishop, Tim Draxl, Elizabeth Debicki, Rebel Wilson, Olivia Newton-John, Steve Le Marquand, Guy Gross

Licence Creative Commons
Filmové premiéry od 14. června, jejímž autorem je Totalfilm.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko .
Vytvořeno na základě tohoto díla: www.totalfilm.cz
Práva nad rámec této licence jsou popsána zde: https://www.totalfilm.cz/faq/.

Článek jsme oštítkovali takto:

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

%d blogerům se to líbí: