Nepřehlédněte

Filmové premiéry od 21. června

Před Karlovarským festivalem nás čekají ještě 4 filmové premiéry, tento týden distributoři přichystali 3 z nich. Prvním filmem je komedie podle amerického bestselleru JAK PORODIT A NEZBLÁZNIT SE, příběh mladé dívky, která svůj zájem obrací ke starším mužům MARIEKE, MARIEKE a další pokračování hororu o nebezpečných rybičkách PIRAŇA 3DD.

JAK PORODIT A NEZBLÁZNIT SE (USA, 2012)

Komedie Jak porodit a nezbláznit se je humorným pohledem do života pěti párů v radostném očekávání. Televizní hvězda a fitness guru Jules (Cameron Diaz) a její partner Evan (Matthew Morrison) přichází na to, že život ve světle reflektorů je absolutně nic proti těhotenství. Přemoudřelá dětská spisovatelka Wendy (Elizabeth Banks) ochutná svou vlastní medicínu, když s ní začnou mlátit hormony. Její manžel Gary (Ben Falcone) se snaží, aby ho nepřeválcoval vlastní otec alfa samec (Dennis Quaid), který čeká dvojčata se svou mladou a krásnou ženou Skyler (Brooklyn Decker).

Jak porodit a nezbláznit se (Foto: HCE)

Rosie (Anna Kednrick) a Marco (Chace Crawford) se musí poprat s otázkou: Co dělat, když první těhotenství přijde dřív než první rande? Fotografka Holy (Jennifer Lopez) se chystá na cestu přes celou zeměkouli, aby adoptovala dítě. Její muž Alex (Rodrigo Santoro) si tím nápadem není tak jistý a snaží se svou paniku zklidnit ve skupince zasloužilých otců, kde platí základní pravidlo: „Žádné odsuzování!“ Každému se přece někdy stane, že mu spadne dítě do záchodu nebo sní cigaretu, popřípadě vyzvedne z jeslí cizí dítě.

TRAILER K DISPOZICI ZDE

Jak porodit a nezbláznit se
What to Expect When You’re Expecting
Ako porodiť a nezblázniť sa
Komedie / Drama / Romantický
USA, 2012, 110 min
Režie: Kirk Jones
Hrají: Anna Kendrick, Elizabeth Banks, Cameron Diaz, Brooklyn Decker, Jennifer Lopez, Dennis Quaid, Joe Manganiello, Rodrigo Santoro, Chace Crawford, Thomas Lennon, Ben Falcone, Matthew Morrison, Chris Rock, Wendi McLendon-Covey, Cheryl Cole, Rebel Wilson, Matthew Lintz, Macsen Lintz, Rob Huebel, Amir Talai

MARIEKE, MARIEKE (NĚMECKO, BELGIE, 2010)

Marieke žije se svou matkou, která před ní důsledně tají všechny okolnosti otcovy dávné smrti. Proti citově otupělému domácímu i pracovnímu prostředí dívka staví intimní chvíle trávené ve společnosti starších mužů, jejichž těla si s oblibou fotografuje. Jednoho dne ji ale vyhledá otcův dřívější přítel a poodhalí jí její vlastní minulost.

Marieke, Marieke (Foto: Film Europe)

Civilní a zároveň empaticky natočený snímek spadá mezi díla současné generace mladých vlámských režisérek, které se ve své tvorbě zaměřují na intimní pohledy do životů ženských hrdinek. Kromě režisérky filmu Sophie Schoukens do této vlny spadají například Caroline Strubbe či Fien Troch.

MARIEKE, MARIEKE
Drama
Německo / Belgie, 2010, 85 min
Režie: Sophie Schoukens
Hrají: Hande Kodja, Caroline Berliner, Jan Decleir, Barbara Sarafian, Thomas Coumans

PIRAŇA 3DD (USA, 2012)

Uplynul rok od jarní párty v Lake Victoria a příšerná stvoření se zuby ostrými jako nože opět pocítili hlad. Houfně se vydají na dlouhou plavbu proti proudu, jejímž cílem je nově otevřený vodní park Big Wet. Začátkem léta bude plný krásných holek v bikinách a vysportovaných svalovců, kteří se budou nadšeně vrhat do vody, aby vyzkoušeli všechny atrakce a užili si ohromnou zábavu.

Piraňa 3DD (Foto: Bontonfilm)

Zatím netuší, že je čeká zcela nový zážitek – pod vodní hladinou číhají tisíce těch nejzuřivějších a krvežíznivých piraní. Kdo zastaví tyto nelítostné příšery, které terorizují návštěvníky parku?

Piraňa 3DD
Horor / Thriller / Komedie
USA, 2012, 83 min
Režie: John Gulager
Hrají: Christopher Lloyd, Danielle Panabaker, Katrina Bowden, Ving Rhames, Gary Busey, Chris Zylka, David Hasselhoff, David Koechner, Jean-Luc Bilodeau, Matt Bush, Paul Scheer, Clu Gulager, Adrian Martinez, Matthew Lintz, Meagan Tandy, Sierra Fisk, Livia Milano

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

%d blogerům se to líbí: