Nepřehlédněte

Ve Varech už se připravují na návštěvníky i hvězdné hosty

V Karlových Varech vrcholí přípravy na 47.  Mezinárodní filmový festival. Zázemí pro hosty a návštěvníky chystá několik desítek lidí. Největší český filmový svátek začíná už tento pátek. Mezi hvězdné celebrity budou letos patřit především Helen Mirren, která festival otevře a Susan Sarandon, která ho svou návštěvou ozdobí v závěru.

Před hotelem Thermal (foto: KVIFF)

Přes 150 pracovníků právě připravuje centrum festivalu, kterým je hotel Thermal. Organizátoři letos promítnou přes 200 filmů, které uvedou ve 14 kinosálech. Jak uvedlo vedení festivalu na pondělní tiskové konferenci, rozšiřuje se portfolio filmů promítané digitální technologií. Festivalová kina jsou naštěstí na DCP technologii připravena. Thermal je digitalizován celý. Do nových technologií investoval hotel sám. Dle vedení tak investoval do celoročního provozu tohoto kongresového hotelu.

Přípravy na festival (foto: KVIFF)

Zítřek bude prvním dnem, kdy mohou návštěvníci rezervovat vstupenky. Do internetové rezervace bude uvedeno 10% vstupenek. Od pondělí 25. června od 10:00 do půlnoci úterý 26. června 2012 si návštěvníci festivalu mohou rezervovat vstupenky na filmová představení 47. MFF Karlovy Vary. Cena rezervované vstupenky je 65 Kč. Doporučujeme ale, si pokud možno, svůj zájem o rezervace jednotlivých filmů dle internetového katalogu zrevidovat předem. Dle zkušeností z předchozího roku jsou totiž první vstupenky po internetu rozebrány během několika minut.
Podrobné informace s návodem, jak při rezervaci postupovat, jsou na webových stránkách:  www.kviff.com.

připravil: totalfilm.cz

Článek jsme oštítkovali takto:

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

%d blogerům se to líbí: