Soutěž s filmem 7 DNÍ V HAVANĚ

Ve spolupráci s Havana Club jsme pro vás  připravili soutěž o exkluzivní ceny. Sadu filmových skleniček s autentickým potiskem, které vznikly přímo jako oficiální merchandising k uvedení filmu. K tomu se mohou výherci těšit na tekutý dárek od Havany! Film 7 DNÍ V HAVANĚ uvádí do kin 23. srpna Hollywood Classic Entertainment. Shlédnout ho mohli festivaloví diváci v Cannes i Karlových Varech.

Výherci našich exkluzivních cen:
WEB: Marie Stiborová, Jistebnice
Peter Belák, Bardejov
FACEBOOK: 
Dagmar Ráčková, Rakvice

***A pozor, máme tu překvapení! Soutěž o totéž brzy zopakujeme. Ještě tento měsíc! Díky moc za účast!***

Sedm uznávaných režisérů bylo postupně osloveno, aby natočili krátké filmové příspěvky zasazené do Havany, hlavního města Kuby. Výsledný omnibus zachycuje z rozličných tematických perspektiv a stylistických východisek fascinující atmosféru města během sedmi dnů. Benicio Del Toro ve svém snímku sleduje amerického turistu, který Kubu navštívil poprvé v životě. Pablo Trapero rozvíjí příběh známého režiséra, jenž se na Kubě sblíží se svým řidičem.

7 dní v Havaně (foto: HCE)

Příspěvek Julia Medema nabídne milostný trojúhelník o zpěvačce, která se rozhoduje mezi vztahem se svým partnerem a vášnivým Španělem. Elia Suleiman ukazuje den palestinského muže, který v Havaně čeká na schůzku s velvyslancem. Gaspar Noé zprostředkoval rituál vymítání ďábla z těla homosexuální dívky. Juan Carlos Tabío se soustřeďuje na matku, která se snaží zajistit svou rodinu. Laurent Cantet zase sleduje starou ženu, jejíž činy jsou ovlivněny zjevením Panny Marie.

7 dní v Havaně

Benicio Del Toro je herec a režisér. Za roli ve snímku Traffic – nadvláda gangů(2000) získal Oscara. Režijně se dosud podepsal pod dva krátké filmy. Pablo Trapero je argentinský režisér, jenž obdržel několik cen v Rotterdamu a Benátkách. Snímek V kleci (2008) soutěžil o Zlatou palmu v Cannes. Z Argentiny pochází Gaspar Noé, proslulý esteticky radikálními snímky. Jeho film Vejdi do prázdna(2009) byl promítán i v českých kinech. Španěl Julio Medem byl mnohokrát oceněn za své snímky o lásce. Jeho film Země (1996) se objevil v hlavní soutěži v Cannes. Palestinský režisér Elia Suleiman obdržel za svůj snímek Boží zásah (2002) v Cannes roku 2002 Cenu poroty. Kubánský režisér Juan Carlos Tabío získal za filmJahody a čokoláda (1994) Stříbrného medvěda na Berlinale. Francouz Laurent Cantet obdržel za svůj film Mezi zdmi (2008) Zlatou palmu v Cannes. Film byl nominován i na Oscara.

Hrajeme o 2 sady skleniček + láhev Havana Club + klobouk (O jednu sadu hrajeme také na facebooku

Otázka:

KTERÝ Z NÁSLEDUJÍCÍCH REŽISÉRŮ NENATOČIL POVÍDKU DO FILMU 7 DNÍ V HAVANĚ?

A) GASPAR NOÉ
B) JEAN JACQUES ANNAUD
C) JULIO MEDEM 

Nezapomeňte uvést jméno a kontakt na sebe. Pokud nechcete použít následující formulář, pošlete odpověď na email: soutez@totalfilm.cz, do předmětu uveďte: Soutěž HAVANA CLUB


SOUTĚŽ SKONČILA

Soutěžíme od 23. srpna do 30. srpna 2012

 

čtěte také: 

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.