Upíři z Bon Temps se dnes vrací na HBO

Dnes večer se s HBO můžete vrátit do městečka Bon Temps a opět si užívat pokračování příběhu Sookie, energické servírky s telepatickými schopnostmi a neodolatelnou slabostí pro upíra jménem Bill Compton. Premiéru 5. řady přinese už dnes večer od 22 hodin HBO a HBO HD.

True Blood (Foto: HBO)

Už pátou sezónu se na obrazovkách HBO napříč celým světem objevuje děsivý a zároveň i humorný svět obyvatelů malého městečka, kde všechno nadpřirozené přijde jeho obyvatelům naprosto normální. Znovu se setkáte se starými známými, servírkou Sookie Stackhouse, jejími upírskými nápadníky Billem Comptonem a Ericem Northmanem, její kamarádkou Tarou, šéfem Samem, zhýralým bratrem Jasonem, jasnovidcem Lafayettem a pubertální upírkou Jessicou.

True Blood (Foto: HBO)

Ovšem pátá řada seriálu vám představí také zbrusu nové tváře! Například upíra-strážce Romana, prezidenta upírského úřadu, jenž usiluje o klidné soužití mezi lidmi a upíry. Dále se vám představí upírský fanatik Salome, jenž je zaujatý představou obnovit svět podle obrazu božského upíra.

Setkáte se také s kancléřkou Norou, která má stejného stvořitele s Ericem; vlkodlaky J.D. a Marthou a mnoha dalšími. True Blood je směsí romantiky, napětí, tajemství a humoru a ve své páté řadě se pouští ještě dál do bitvy mezi Upířím úřadem a upírskými fanatiky. V této politické mocenské hře se nakonec rozhodne nejen o osudu Sookie a jejích přátel z Bon Temps, ale celé lidské existence.

True Blood (Foto: HBO)

True Blood (Foto: HBO)

True Blood (Foto: HBO)

True Blood (Foto: HBO)

připravil: Totalfilm.cz/HBO ČR
foto/video: HBO Česká republika © 2012

Článek jsme oštítkovali takto:
Starší článek

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.