Nepřehlédněte

MUŽ Z OCELI – Warneři oznámili definitivní datum premiéry

Warner Bros. Pictures a Legendary Pictures oznámili, že akční dobrodružný film „Muž z oceli“ bude mít celosvětovou premiéru 14. června 2013 (3D i 2D a IMAX®). Snyder uvedl: „Film bude vizuálně poutavým zážitkem ve všech formátech: 2D, 3D i IMAX®. Domníváme se však, že zhlédnutí filmu „Muž z oceli“ ve 3D bude pro diváka nezapomentutelným zážitkem. Zároveň ale chceme uspokojit i diváky, kteří dávají přednost tradičnímu filmovému zážitku.

Muž z oceli (repro foto)

Vedle filmové hvězdy Henryho Cavilla v roli Supermana/Clarka Kenta se můžeme těšit na Oscara třikrát nominovanou Amy Adams, na Oscara nominovaného Michaela Shannona (Nouzový východ), Oscarem oceněného Kevina Costnera (Tanec s vlky) a na Oscara nominovanou Diane Lane. Dále na Oscara nominovaného Laurence Fishburna, Antje Traue, Ayelet Zeuer, Christopher Meloni, Harry Lennix, Michael Kelly, Richard Schiff a držitele ceny Academy Awards Russella Crowea (Gladiátor). Producenty filmu jsou Charles Roven, Christopher Nolan, Emma Thomas a Deborah Snyder.

Scénář napsal David S. Goyer podle příběhu Goyer & Nolan podle předlohy Supermana od Jerry Siegel & Joe Shuster publikovaného nakladatelstvím DC Entertainment. Výkonnými producenty filmu jsou Thomas Tull, Lloyd Phillips a Jon Peters.

Muž z oceli (foto z natáčení)

Warner Bros. Pictures uvádí tento film ve spolupráci s Legendary Pictures, Syncopy Production a Zack Snyder Film. Film bude uveden celosvětově společností Warner Bros. Pistures, Warner Bros. Entertanment Company 14. června 2013.

zdroj: Warner Bros.

Článek jsme oštítkovali takto:

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.