Nepřehlédněte

PREMIERE CINEMAS | Soutěž o vstupenky do nejmodernějšího multiplexu v zemi

Premiere Cinemas je nejmodernější a nejvybavenější multiplex v Praze i celé České republice. Nabízí nejmodernější projekční systémy, obraz ve 4K rozlišení.
Novou 3D SONY digitální promítací technologii
má dokonce jako první v Evropě! Zvukový systém DOLBY® Atmos™ nabízí dvojnásobný počet reproduktorů umístěných také na stropě kinosálu. Ve spolupráci s Premiere Cinemas jsme připravili soutěž o volné vstupenky do tohoto pražského multiplexu.

PremiereCinemas_logo_fin

Premiere Cinemas disponuje projekcí SONY 4K se 4x vyšším rozlišením obrazu oproti běžným kinům a celkem čtyřmi 3D projekčními systémy. Všechny kinosály jsou vybaveny nadstandardním zvukovým systémem DOLBY Surround 7.1.
V největším sále č. 2 s kapacitou 361 míst a promítacím plátnem o velikosti 176 m2 je nově nainstalován exkluzivní 3D zvukový systém DOLBY® Atmos™ s dvojnásobným počtem reproduktorů umístěných také na stropě kinosálu.

Jeden ze sálů Premiere Cinemas

Jeden ze sálů Premiere Cinemas

Dolby Atmos je vlastně zvukový ekvivalent 3D. Přidává stropní reproduktory a divák má tak pocit realističtějšího zvuku. Dialogy následují postavy. Zvukové efekty tedy reflektují pohyby kamery. Atmosféra prostředí vás zcela obklopí.

Nejbližším novým snímkem v Dolby Atmos, uvedeným v Premiere Cinemas bude Nevědomí s Tomem Cruisem.

Dolby_Atmos

Premiere Cinemas je prvním multikinem v Evropě plně vybaveným nejnovější SONY 3D digitální promítací technologií. Nový 3D projekční formát společně se SONY DIGITAL 4K projekcí poskytne návštěvníkům dosud nevídanou obrazovou kvalitu a dokonalý divácký zážitek. Sony Digital Cinema nabízí 3D bez triple-flash efektu.

SDC_4K_logo

Sony Digital Cinema 4K používá 3D systém dvojité čočky, který při sledování filmu promítá dva obrázky do obou očí diváka současně a přináší tak mnohem přirozenější vnímání obrazu na plátně. Výsledkem je zcela ojedinělá hloubka a ostrost 3D obrazu, která vtáhne diváky přímo do děje filmu. Standardní dosud užívané triple-flash 3D systémy promítají obraz postupně nejdříve do levého oka a pak do pravého oka diváka 144x za sekundu. Nové Sony 3D řešení významně redukuje záblesky, které se dosud při 3D projekci občas mohly objevovat.

Premiere Cinemas

Premiere Cinemas

„Projektory Sony Digital Cinema 3D pro nás byly jasná volba“, říká David Horáček, ze společnosti Premiere Cinemas a David Jelinek z téže společnosti dodává: „Jako jediné 4K multikino v České republice chceme přinášet nejvyšší kvalitu 3D projekce stejně jako u 2D promítání. Se Sony Digital 3D projekcí jsme tohoto cíle dosáhli a nyní nabízíme našim divákům nejkvalitnější tuzemskou projekci.“

SOUTĚŽ

Spolu s Premiere Cinemas jsme pro vás připravili soutěž o
3×2 vstupenky do tohoto moderního pražského multiplexu.

Otázka:
Kde se v Praze nacházelo první stálé kino, které na počátku století provozoval Viktor Ponrepo? (ulice)

odpověď posílejte na soutez@totalfilm.cz
nebo použijte odpovědní formulář na webu (vpravo dole)

správná odpověď: KARLOVA ULICE

VÝHERCI: 

(ZKONTROLUJTE SVÉ EMAILY)

ANDREA BALÁŽOVÁ (Praha 5)
PETRA HOBZOVÁ (Loděnice)
MARTIN KOTALÍK (Praha 11)

GRATULUJEME!!!
V případě, že se výherci do 24 hodin nepřihlásí o výhry, losujeme náhradníky.

oficiální stránky multiplexu

připravil: totalfilm.cz / Premiere Cinemas
Foto: Premiere Cinemas © 2013

Článek jsme oštítkovali takto:

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

%d blogerům se to líbí: