Nové trailery | Muž z oceli, Pacific Rim a Velký Gatsby

Warner Bros uvolnil nové trailery svých největších blockbusterů. Jeden z nejočekávanějších komiksových snímků letoška oživuje Supermana pod producentskou taktovkou Christophera Nolana (Temný rytíř). Podle uvolněných teaserů a trailerů se zdá, že minimálně atmosférou a představitelem (Henry Cavill) se tentokrát konečně povede tuto postavu úspěšně adaptovat. MUŽ Z OCELI má našlápnuto na velký úspěch, stejně jako další dva představované tituly.

MUŽ Z OCELI (USA, 2013)

Příběh a charakter Supermana je jedním z nejúznávanějších superhrdinů všech dob. Opět se setkáme s postavou mladého žurnalisty Clarka Kenta, který je na Zemi poslán z planety Krypton. Clark se musí stát hrdinou známým jako Superman, nejen aby byl poslední nadějí záchrany, ale také aby ochránil své milované.

MOS_plakat_A1_Main_bezMP

PACIFIC RIM – ÚTOK NA ZEMI (USA, 2013)

Pacific Rim – Útok na Zemi je jiná kapitola. Je jasné, že se zde jedná o efektový nášup. Z moře se vynoří obrovské příšery Kaiju a pustí se do války s lidstvem, která si vyžádá milióny životů a lidstvo na roky zatíží. Pro boj s Kaiju byla vyvinuta speciální zbraň: masivní roboti zvaní Jaegers, kteří jsou simultánně ovládáni dvěma piloty, jejichž mozky jsou propojeny neurálním mostem. Jenže i tihle roboti se tváří v tvář nezničitelným Kaiju zdají být téměř bezmocní. Na pokraji porážky nakonec síly bránící lidstvo nemají jinou možnost než obrátit svoji naději směrem ke dvěma nečekaným hrdinům: bývalému pilotovi (Charlie Hunnam) a nezkušenému nováčkovi (Rinko Kikuchi), kteří se dají dohromady, aby společně řídli slavného, nicméně zároveň zjevně zastaralého Jaegera. Společně budou čelit hrozící apokalypse.

PRM_plakat_A1_bezMP_Main

VELKÝ GATSBY (USA, 2013)

Velký Gatsby bude tuto středu zahajovat Mezinárodní filmový festival v Cannes. V Americe se nadšení diváci durdí, že kritici nepoznají “nejlepší film všech dob”. Prý je film “o.k., ale nic víc”. Ve Státech patří předloha Francise Scotta Fitzgeralda k povinné školní četbě a tak se pozornost amerických diváků u tohoto titulu velmi zostřila. Diváci navíc tuto adaptaci srovnávají s Robertem Redfordem a Mio Farrow, kteří si ve Velkém Gatsbym zahráli v roce 1974.

Velký Gatsby plakát

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.