Bohuš má za sebou jedenáct natáčecích dnů – DĚDICTVÍ II. se v kinech objeví v únoru

Štáb filmu Dědictví II v čele s režisérem Robertem Sedláčkem se po první části natáčení v lokacích v okolí Prahy přesunul na Moravu. Po technických obhlídkách a detailní přípravě se druhý natáčecí blok rozjel 10. července za svítání na náměstí v Kroměříži. V následujících dnech natáčecí plán Bolka Polívku, v hlavní roli milionáře Bohuše, a další protagonisty pokračování kultovní komedie Dědictví aneb Kurvahošigutntag zavede na farmu v Olšanech.

Dědictví II. Robert Sedláček a kameraman Michal Krejčí (foto: Petr Macháň)

Dědictví II. Robert Sedláček a kameraman Michal Krejčí (foto: Petr Macháň)

První jedenáctidenní natáčecí blok na přelomu května a června se podařilo realizovat podle plánu. Měli jsme velké štěstí, že jsme i přes nepřízeň počasí neztratili ani den. Podstatnou zásluhu na tom, že se podařilo velmi náročný program prvního bloku splnit, má skvělý, vysoce profesionální štáb,“ konstatoval producent Jiří Ježek ze společnosti Space Films.

V novém filmu Dědictví II Bohuš prochází dalšími nečekanými životními peripetiemi, provázen duchem zemřelé Vlastičky, starými známými, především věrným přítelem Arnoštem nebo JUDr. Andělem, ale i novými postavami včetně dospělé dcery v podání Anny Polívkové.

Psali jsme také:
První klapka Dědictví II. padla na Rodenově zámku

Dědictví II. - Dagmar Havlová a Milan Lasica (foto: Petr Macháň)

Dědictví II. – Dagmar Havlová a Milan Lasica (foto: Petr Macháň)

Před kamerou se Bolek Polívka opět sešel s Dagmar Veškrnovou-Havlovou, Miroslavem Donutilem, Arnoštem Goldflamem, Ivanou Chýlkovou, Břetislavem Rychlíkem, ale také s Karlem Heřmánkem, Jitkou Čvančarovou či Mariánem Rodenem.

Dědictví II vzniká v produkci společnosti Space Films, premiéra se předpokládá v únoru příštího roku

připravili: Totalfilm.cz/2media/Space films
Foto / Video: Space films © 2013

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.