Filmové premiéry od 25. července

Wolverine se vrací a míří do Japonska. Další z řady filmů, kde se tento hrdina objevuje má tentokrát prostý název: WOLVERINE. Duchařský příběh podle skutečné události mapuje osudy jedné rodiny a expertů na duchy Warrenových – V ZAJETÍ DÉMONŮ. Divokou jízdu dvou mladých vražedkyň nabízí VIOLET A DAISY. Tango není jen tanec. Tango je emoce, která vás pohltí. Francouzské drama TANGO LIBRE uzavírá nabídku čtvrtečních premiér.

WOLVERINE (USA, 2013)

Wolverine poster

Wolverine (Hugh Jackman), nejslavnější hrdina ze ságy X-Men, se v novém, výpravném akčním dobrodružství podívá do současného Japonska. V pro něj zcela neznámém a nesrozumitelném světě se střetne se svou největší nemesis. Z nelítostné bitvy na život a na smrt odejde navždy poznamenaný. Prvně v životě se cítí zranitelný, ocitá se na samé hraně svých fyzických a psychických možností. Zdaleka nebojuje jen se smrtícími samurajskými meči, ale i s vlastní smrtelností. Z těchto vnitřních a vnějších bojů pak vyjde mnohem silnější, než kdy býval.

Wolverineicon_csfd
The Wolverine
Sci-Fi / Akční / Dobrodružný / Fantasy
USA, 2013, 126 min

Režie: James Mangold
Scénář: Mark Bomback, Christopher McQuarrie
Kamera: Amir M. Mokri
Hudba: Marco Beltrami
Hrají: Hugh Jackman, Famke Janssen, Hirojuki Sanada, Will Yun Lee, Brian Tee, Světlana Chodčenkova, James Fraser, Rila Fukushima, Tao Okamoto

V ZAJETÍ DÉMONŮ (USA, 2013)

v ZAJETÍ DÉMONŮ POSTER

Hrůzostrašný případ z domu v Amityville nebyl první – ještě dříve došlo k záhadným děsivým událostem v Harrisville. Film „V zajetí démonů”, natočený podle skutečných událostí, vypráví hrůzný příběh světově proslulých vyšetřovatelů paranormálních jevů Eda a Lorraine Warrenových, kteří byli pozváni na odlehlou farmu, aby pomohli rodině terorizované temnými silami. V nejhrůzostrašnějším případu svého života jsou Warrenovi nuceni utkat se s mocnou démonickou bytostí.

V zajetí démonůicon_csfd
The Conjuring
Horor / Thriller
USA, 2013, 112 min

Režie: James Wan
Scénář: Chad Hayes, Carey Hayes
Hudba: Joseph Bishara
Hrají: Vera Farmiga, Patrick Wilson, Ron Livingston, Joey King, Lili Taylor, Hayley McFarland, Christy Johnson, Mackenzie Foy, Shanley Caswell

VIOLET & DAISY (USA, 2011)

Violet&Daisy_poster

Film je divokou jízdou dvou nevyzpytatelných mladých vražedkyň Violet (Saoirse Ronana – Hanna, Pevné pouto, Pokání) a Daisy (Alexis Bledel – Sin City, Gilmorova děvčata). Jejich zabijáckou pohodu jim však naruší jedna neočekávaná zakázka a jeden záhadný muž (James Gandolfini – Rodina Sopránů).

Violet & Daisyicon_csfd
Krimi / Komedie / Akční / Thriller / Drama
USA, 2011, 88 min

Režie: Geoffrey Fletcher
Hrají: Alexis Bledel, Saoirse Ronan, Danny Trejo, James Gandolfini, Cody Horn, John Ventimiglia, Marianne Jean-Baptiste, Tatiana Maslany, Cassidy Hinkle, Stu ‘Large’ Riley

TANGO LIBRE (FRA, BELG, LUC, 2012)

Tango libre

Tango není jen tanec. Tango je emoce, která vás pohltí.
Jean-Christophe (François Damiens) je rozpačitý, trochu nešťastný a velmi osamělý vězeňský dozorce a člověk bez historie i bez vyhlídek do budoucnosti. Jeho jedinou radostí je účast na tanečním kurzu argentinského tanga, na který chodívá jednou do týdne. Jednoho dne pozná nováčka kurzu – Alice (Anne Paulicevich). Setkají se i mimo hodiny tanga, když Alice navštíví svého manžela ve vězení, kde Jean-Christophe pracuje. JC je nepozorovaně vtažen do jejího složitého romantického života a nakonec pod vlivem nového citu porušuje všechny zásady a nepsaná pravidla, kterými se doposud v životě řídi.
Snímek belgického režiséra Frédérica Fonteyna (Pornografický vztah, Gillesova žena) odráží dusnou atmosféru vězení a v rytmu tanga mapuje složitou síť mezilidských vztahů.

Tango Libreicon_csfd
Drama
Francie / Belgie / Lucembursko, 2012, 98 min

Režie: Frédéric Fonteyne
Scénář: Anne Paulicevich
Hrají: François Damiens, Sergi López, Anne Paulicevich, David Murgia

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.