Nepřehlédněte

Nové trailery | 47 RONIN s Keanu Reevesem, WALTER MITTY s Benem Stillerem a animák TURBO

Máme pro vás další tři čerstvé trailery. V prvním se vrací Keanu Reeves v příběhu založeném na skutečných událostech ke kterým došlo v 18. století v Japonsku. 47 RONIN nabízí velkolepý samurajský zážitek. V remaku komedie WALTER MITTY A JEHO TAJNÝ ŽIVOT  z roku 1947  hraje Ben Stiller nesmělého, obyčejného až trochu nudného novináře Waltera Mittyho, který sní o pořádném dobrodružství. Nakonec je tu dabovaný trailer o zahradním hlemýždi, který ze všeho nejvíc touží po tom, stát se nejrychlejším hlemýžděm na světě – TURBO. Jako vždy jsou naše trailery v HD, titulkovány nebo nadabovány.

47  RONIN (USA, 2013)

Příběh založený na skutečné události, ke které došlo v 18. století v Japonsku. Mladý Damjó Asano z provincie Harima odmítl uplácet zkorumpovaného dvorského hodnostáře Kiru, vyprovokován jeho urážkami na něj přímo v šógunově paláci v Edu zaútočil mečem. Asano pak za to zaplatil životem a celý jeho rod přišel o veškerý majetek. Hodnostář Kira, který útok přežil však potrestán nebyl. Z Asanových samurajů se stali róninové – bojovníci bez pána. Skupina nejvěrnějších z nich pak čelila klíčovému dilematu.

Podle dávné konfuciánské zásady totiž žádný člověk nemůže žít pod stejným nebem jako vrah jeho pána. Měli by se tedy podřídit vůli šóguna, který ztělesňuje ústřední vládu, nebo zachovat věrnost Asanovi jako svému jedinému pánovi. Rozhodnou se pro pomstu, ačkoli vědí, že jakmile vztáhnou na dvořana Kiru ruku, čeká i je bez výjimky smrt. Od rozhodnutí k činu je však dlouhá cesta plná oklik a překážek. A na jejím konci vyvstává nové dilema, tentokrát pro samotného šóguna.

WALTER MITTY A JEHO TAJNÝ ŽIVOT (USA, 2013)

V remaku komedie Tajný život Waltera Mittyho (1947) hraje Ben Stiller nesmělého, obyčejného až trochu nudného novináře Waltera Mittyho, který sní o pořádném dobrodružství. Vše se změní, když zmizí negativ z jeho práce. Walter se najednou ocitá uprostřed něčeho, co si nedokázal ani představit, a zjišťuje, že dobrodružství může být značně nebezpečné.

TURBO (USA, 2013)

Turbo je obyčejný hlemýžď, který žije na zahrádce, ale má jeden velký sen. Chce se stát nejrychlejším hlemýžděm na světě. Shodou náhod a jednoho velkého kouzla se mu to podaří. Nový animák společnosti Dreamworks.

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

%d blogerům se to líbí: