NOVÉ TRAILERY | JOBS, DIANA a ESCAPE PLAN

Životopisné drama o symbolu a zakladateli Applu JOBS, kde tohoto vizionáře ztvárnil Ashton Kutcher, první velký film o lady Dianě DIANA a návrat dvou akčních legend do jednoho filmu ESCAPE PLAN. Arnold Schwarzenegger a Sylvester Stallone ve filmu Mikaela Håfströma.
Tři nové trailery s českými titulky a v HD.

JOBS (2013)

Steve Jobs. Byl bezesporu jedním z největších vizionářů 20. století, technologickým géniem a mimořádně schopným obchodníkem.Jeho spolupracovníci ho často nenáviděli proto, jaký byl, ale milovali proto, co tvořil. Apple Macintosh, iPhone, iPad nebo filmové studio Pixar. Uměl ukazovat cestu celému lidstvu, pracovat však byl schopný jen s vybranými jedinci. Vždyť kdo by neznal jeho slavnou větu: “Pracujte jen s génii, idioty vyhoďte!” Měl na to právo – sám byl génius. Steve Jobs, spoluzakladatel společnosti Apple, od jehož smrti letos na podzim uplynou dva roky, nyní po knižním bestselleru ožívá také na filmovém plátně.

PLAKÁT JOBS

DIANA (2013)

Životopisné drama Diana vypráví příběh známé princezny z Walesu a zachycuje poslední dva roky jejího života. Film začíná přibližně v době, kdy se Diana rozvedla s princem Charlesem. Její život se v té době začal ubírat víc než kdy jindy k potřebám třetího světa. Její charitativní práce pro Červený kříž a její světoznámě proslulé kampaně proti nášlapným minám a AIDS, se staly jejím novým životním posláním. Co se soukromého žití týká, Diana potkává nového muže doktora Hasnata Khana, a později také i osudového Dodiho Fayeda, se kterým společně umírá.

dIANA PLAKÁT ORIGINAL

ESCAPE PLAN (2013)

Ray Breslin (Sylvester Stallone) je expertem na stavbu těch nejmodernějších vězeňských zařízení. Když příjme nabídku stavby jedné věznice, je po jeho dokončení neprávem do něho uvězněn. Ray ve vězení potkává vězně Churche (Arnold Schwarzenegger) a oba dva začínají plánovat útěk na svobodu.

escape_plan_poster-610x903

Článek jsme oštítkovali takto:

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

%d blogerům se to líbí: