Nepřehlédněte

Recenze | MILLEROVI NA TRIPU baví originálně a s přehledem

David Clark (Jason Sudeikis) je dealer marihuany. Když se snaží jednou udělat dobrý skutek, přepadne ho banda pouličních grázlů. Okradou ho o všechny peníze, včetně ušetřených a David tak dluží peníze svému dodavatelovi Bradovi (Ed Helms).
Dodavatel má pro svého dealera řešení: musí se stát pašerákem a dopravit z Mexika další zásilku marihuany. Jak to ale udělat, aby to vše proběhlo hladce a nenápadně?

Millerovi na tripu (foto: WB)

Millerovi na tripu (foto: WB)

David má plán. Falešná rodinka se vydá do Mexika a pod pláštíkem nenápadnosti převeze drogy do Států. Podaří se mu přemluvit svoje sousedy. Striptérka Rose (Jennifer Aniston) zrovna dala výpověď v baru, kde pracovala a se svým cynickým přístupem k životu je všechno, jen ne typickou matkou od rodiny.

Millerovi na tripu (foto: WB)

Millerovi na tripu (foto: WB)

Kenny (Will Poulter) je hodně zvláštní mladík, který neví co se životem a moc by chtěl být Davidovým zákazníkem. Ale i David má své zásady a mladistvým neprodává. Puberťačka Casey (Emma Roberts) je momentálně bez domova. Utekla od rodičů a žije na ulici. To vše podtrženo sečteno: falešný otec, falešná matka, falešný syn a dcera. – Seznamte se s Millerovými.

Po Šéfech na zabití a Méďovi je tu konečně něco, co stojí komediálně za to.
Nápad vytvořit falešnou rodinu musím ocenit. Millerovi jsou velmi funkční ansámbl. Postavy jsou natolik karikaturami sama sebe, že herci už pomalu nemusí nic hrát. Obsazení je perfektní. Jennifer Aniston je zkrátka perfektní komediální herečka, která si umí udělat legraci sama ze sebe.

Millerovi na tripu (foto: WB)

Millerovi na tripu (foto: WB)

Navíc ve svých letech vypadá sakra dobře. Takže stále může hrát s přehledem striptérku a nikoliv “vysloužilou striptérku”. Jason Sudeikis zatím neměl příležitost krom Šéfů na zabití moc předvést co v něm je. Millerovými ale určitě potvrdil svoje místo na špičce současného hollywoodského komediálního herectví. Emma Roberts je mimochodem neteří slavné Julie Roberts.

Millerovi na tripu (foto: WB)

Millerovi na tripu (foto: WB)

Millerovi při své misi potkávají různé pitoreskní postavičky. Za všechny jmenujme rodinku amerických “Homolkových”. Ta opravdu stojí za to. Především matka od rodiny (Kathryn Hahn) je tak americky družná a ulítlá, že by ji snad leckdo radši zabil než se s ní přátelil. Millerovi ale nemají jinou možnost, protože je shodou několika okolností na chvíli toto nové přátelství drží tak trochu v šachu…

Millerovi na tripu (foto: WB)

Millerovi na tripu (foto: WB)

Přestože se v Millerových na tripu uděje několik scén, u kterých budete lovit v paměti, kde jste je už sakra viděli, vůbec to nevadí.
Tahle komedie je povedenými gagy a trefnými hláškami doslova prošpikovaná. Některé věci jsou minimálně na hraně přístupnosti, ale to může být pro některé naopak zesílenou pozvánkou do kina.

Millerovi na tripu (foto: WB)

Millerovi na tripu (foto: WB)

Doslova perfektně vypointovaná je lekce líbání v podání Jennifer Aniston a Emmy Roberts. Nebo nucení Kennyho k orálnímu uspokojování upoceného mexického policisty.
hodnocení 70

-MS-, totalfilm.cz
Foto/Video: WARNER BROS/NEW LINE CINEMA © 2013

Millerovi na tripuicon_csfd
We´re the Millers
Komedie / Krimi
USA, 2013, 111 min

Režie: Rawson Marshall Thurber
Scénář: Sean Anders, John Morris
Kamera: Barry Peterson
Hrají: Jennifer Aniston, Jason Sudeikis, Will Poulter, Emma Roberts, Ed Helms, Nick Offerman, Kathryn Hahn, Molly C. Quinn, Tomer Sisley, Matthew Willig, Luis Guzmán, Thomas Lennon, Mark L. Young, Ken Marino, Laura-Leigh, Rawson Marshall Thurber, Scott Adsit, Lunden De’Leon, Matt Cornwell

Millerovi na tripu plakát

  1. […] Sean Anders (Millerovi na tripu) a do kin se tahle zábavná akce podívá v listopadu (27. 11.) v distribuci Warner Bros […]

    Reagovat na tento komentář
  2. […] Sean Anders (Millerovi na tripu) a do kin se tahle zábavná akce podívá v listopadu (27. 11.) v distribuci Warner Bros […]

    Reagovat na tento komentář
  3. […] 2013) 12. Iron Man 3 (USA, 2013) 13. Wolverine (USA, 2013) 14. Jen bůh odpouští (USA, 2013) 15. Millerovi na tripu (USA, 2013) Klauni (Česko, 2013) 16. Vedlejší účinky (USA, 2013) 17. Šmejdi (Česko, 2013) […]

    Reagovat na tento komentář

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

%d blogerům se to líbí: