Nepřehlédněte

Natáčí se Šéfové na zabití 2 – ke starým známým přibyli i Christoph Waltz a Chris Pine

V Los Angeles se v režii Seana Anderse (Sex Drive) začala natáčet komedie společnosti New Line Cinema Horrible Bosses 2. V pokračování úspěšné komedie z roku 2011 Šéfové na zabití se opět sešli Jason Bateman, Charlie Day a Jason Sudeikis jako všemi oblíbení zaměstnanci Nick, Dale a Kurt. Své role si zopakovali také Jennifer Aniston, Jamie Foxx a Kevin Spacey, zatímco v rolích nových soupeřů stojících mezi starými zaměstnanci a vysněným úspěchem se objeví Chris Pine a Christoph Waltz.

Horrible bosses 2 (foto: collider)

Horrible bosses 2 (foto: collider)

Když už Nick, Dale a Kurt mají až po krk toho, aby se věčně zodpovídali svým nadřízeným, rozhodnou se ve filmu „Horrible Bosses 2“ začít podnikat na vlastní pěst a být vlastními šéfy. Ale prohnaný investor jim záhy podrazí nohy. Podvedení, zoufalí a bez šance na dosažení spravedlnosti právní cestou všichni tři rádoby podnikatelé zosnují pošetilý plán na únos investorova dospělého syna, za jehož výkupné chtějí znovu získat kontrolu nad svou společností.

Christoph Waltz (foto: A. M.  P. A. S. )

Christoph Waltz (foto: A. M. P. A. S. )

Sean Anders režíruje film podle scénáře Anderse a Johna Morrisových („Millerovi na tripu“) a Johna Francise Daleyho & Jonathana Goldsteina („Zataženo, občas trakaře 2“), kteří se podíleli také na scénáři k prvnímu dílu filmu.

Premiéra v českých kinech je plánovaná 27.11. 2014.

Chris Pine (foto: archiv)

Chris Pine (foto: archiv)

zdroj: Warner Bros Česká republika
připravil:
totalfilm.cz

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.