Sraz fanoušků a nejlepší projekce dvojky Hobita v zemi (soutěž o vstupenky)

Podle zahraničních review se druhý díl Hobita opravdu povedl. Posouvá příběh do mnohem epičtějších a velkolepějších výšin. Dvojka Hobita bude v České republice uvedena až v osmi verzích. Multikino Premiere Cinemas jako jediné v České republice uvádí film Hobit: Šmakova dračí poušť ve všech jeho dostupných verzích a formátech. Diváci si mohou vybrat nejen mezi 2D a 3D verzí s dabingem nebo s titulky, ale mohou také Hobita vidět ve vysokofrekvenční projekci 48 snímků za sekundu HFR 3D (oblíbená verze Petera Jacksona) a v prostorovém zvuku DOLBY ATMOS.

Hobit: Šmakova dračí poušť (foto: Warner Bros.)

Hobit: Šmakova dračí poušť (foto: Warner Bros.)

U prostorového zvuku DOLBY ATMOS není signál rozdělován do omezeného počtu šesti nebo osmi kanálů, ale každý reproduktor je nezávislý a má vlastní zesilovač. Zvuk je plně synchronizován s pohybem kamery a šíří se v prostoru kinosálu tak, že reálně odpovídá filmovému obrazu.
Dolby_Atmos
Diváci tak uslyší všechny efekty, jako by stáli uprostřed děje na plátně. Pro dosažení nejreálnějšího zážitku jsou reproduktory umístěny také na stropě kinosálu.

Největší skupina fanoušků Hobita v originálních kostýmech si kvůli kvalitě projekce vybrala Premiere Cinemas Praha Hostivař už vloni a letos se vrací, aby si film užila zase právě tady.

Hobit - premiéra prvního dílu před rokem

Hobit – premiéra prvního dílu před rokem

V pátek 13.12. v 19:00 proběhne v Premiere Cinemas speciální představení s největším počtem kostýmovaných fanoušků Hobita v České republice. Na toto unikátní představení se chystá téměř 400 zapálených fandů v maskách hobitů, trpaslíků, elfů a čarodějů. „Je to opravdu úžasný zážitek.

Hobit - Premiéra prvního dílu před rokem

Hobit – premiéra prvního dílu před rokem

Už minulý rok to vypadalo, jakoby se naše kino ocitlo na pár hodin ve Středozemi a letos ta paráda bude ještě větší. Podle předběžného zájmu očekáváme také silnou účast médií, zejména novinářů a televizních štábů“ říká ředitel Premiere Cinemas David Horáček.

Hobit: Šmakova dračí poušť (foto: Warner Bros.)

Hobit: Šmakova dračí poušť (foto: Warner Bros.)

Pro všechny nedočkavé diváky se v noci ze středy 11.12. na čtvrtek 12.12. uskuteční v Premiere Cinemas Praha Hostivař půlnoční premiéra. Tady si diváci mohou vybrat ze čtyř různých verzí filmu. Od čtvrtka 12.12. bude potom na programu i tzv. ultimátní verze Hobit: Šmakova dračí poušť HFR 3D + DOLBY ATMOS.

Soutěž o vstupenky na Hobita do Premiere Cinemas

Soutěž skončila

Peter Jackson na čas od projektu Hobit odstoupil. Nahradit ho měl jiný slavný režisér. Kdo?

Správná odpověď: Guillermo Del Toro

Výherci: Ivo Jansta, Praha 4,
Tereza Kalinová, Svatý Jan pod skalou,
Tomáš Knönagel, Praha

Soutěž trvá od 10. prosince do 11. prosince 2013 (18:00)
Výherci budou vyrozuměni emailem na webu a našich sociálních sítích.
Pořadatelem soutěže je totalfilm.cz, partnerem soutěže je Premiere Cinemas, poskytovatel cen.
Osobní údaje neposkytujeme třetím stranám a po skončení soutěže jsou zlikvidovány.

hobitpoutač

Program se všemi verzemi a více informací po kliknutí na banner
Recenzi filmu Hobit: Šmakova dračí poušť přineseme už ve středu 11. prosince.
premiere banner

připravil: totalfilm.cz

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.