Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

JEŠTĚ NEŽ BUDE RECENZE NA FURIOSU NA WEBU, MŮŽETE SI JI POSLECHNOUT V RÁMCI NAŠEHO PODCASTU ZDE.

Iveta Bartošová Hollywoodu? – HEATHER LOCKLEAROVÁ

Jak může dopadnout herečka, jejíž sláva upadá? Jako Heather Locklear. Blondýna, již v osmdesátých a devadesátých letech zbožňovaly miliony mužů i žen byla v pátek po několikáté hospitalizaci propuštěna z jednotky intenzivní péče v nemocnici v Los Angeles.


Seriál Dynastie

Superhvězda legendárního seriálu DYNASTIE, jejíž profesionální vrchol vygradoval a také ukončil v devadesátých letech seriál MELROSE PLACE byla hospitalizována z oficiálně neuvedených důvodů.
Mluvčí nemocnice Los Rebles nejprve dopoledne oznámila, že herečka je ve stabilizovaném stavu a posléze i že bude za doprovodu paramediků dovezena zpátky do svého domu ve Westlake Village, zhruba 50 kilometrů od Los Angeles. Heather Locklear byla v posledních letech hospitalizována hned několikrát. Její zdravotní obtíže jsou často spojovány se závislostí na specifických typech léků. V roce 2009 dokonce čelila obvinění z řízení pod vlivem návykových látek.


„Mrcha se vrací“ hlásá titulek poutající na Nové Melrose Place

50 letá Locklearová se snaží bojovat s časem a to razantním způsobem. Absolvovala několik návštěv u plastických chirurgů a producenti jí díky tomu vycházejí vstříc a obsazují ji do absurdních rolí mladých maminek, hledajících lásku. (Flirting with Forty, 2008). Přestože každý rok natočí nějaký distribuční či televizní film, případně i seriál, nikdy se v našich kinech film s touto herečkou neobjevil. Distributoři naštěstí včas rozpoznali jejich „potenciál“.


Všichni starostovi muži (1996)

Marná snaha společnosti CW vzkřísit Melrose Place (2009) narazila jak na nezájem amerických, ale i paradoxně českých diváků (TV Barrandov). Stal se totiž v polistopadové historii českých televizí jediným seriálem, který pro nezájem televize nedovysílala do konce.
K těm lepším účastem této herečky patří seriál Všichni starostovi muži (1996), který vysílala Česká televize.
Občas se objeví jako host ve velkých seriálech, ale její romantické filmové tažení nekončí, poslední televizní drama He Loves me (2011) hovoří názvem samo za sebe. Jeho sledovanost byla pro společnost Lifetime velkým zklamáním.
Člověk nemusí být velkým psychologem, aby dokázal pochopit psychickou labilitu pohaslé hvězdy, která se chytá každého stébla, které jí může pomoci zůstat nad hladinou… A když se zrovna nedaří – vezme si prášek…


Čtyřicítka na krku (2008)

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast