Necelých 40 dní nás dělí od pokračování Hobita (nové plakáty)

Měsíc a kousek dělí všechny fanoušky příběhů z pera J. R. R. Tolkiena od dalšího pokračování příběhů nezdolného Bilba Pytlíka. Přinesli jsme vám už všechny oficiální české trailery, které si zde také můžete připomenout. Dnes tu ale máme i čerstvé charakterové plakáty, které každého fandu Středozemě určitě potěší. Hobit: Šmakova dračí poušť bude české diváky čekat takřka pod stromečkem. Premiéru má 12. prosince.

hobbit-desolation-of-smaug-martin-freeman-bilbo

Hobit: Šmakova dračí poušť líčí další dobrodružství hobita Bilbo Pytlíka na jeho společné pouti s čarodějem Gandalfem a třinácti trpaslíky vedenými Thorinem Pavézou. Vydali se na výpravnou cestu, jejímž cílem je získat zpět Osamělou horu a ztracené království trpaslíků Erebor.

hobbit-desolation-of-smaug-ian-mckellen-gandalf

Poté, co přežili začátek své neočekávané cesty, pokračuje tato společnost směrem na Východ a cestou potkává kožoměnce Medděda a v lese Mirkwood plném nástrah se střetává s houfem obřích Pavouků. Když se jim podaří uniknout ze zajetí nebezpečných lesních elfů, pokračují trpaslíci k Jezernímu městu a nakonec k samotné Osamělé hoře, kde musí čelit největšímu nebezpečí v podobě Šmaka – nejstrašlivější nestvůry, která prověří nejen jejich odvahu, ale i pevnost jejich přátelství a smysluplnost celé pouti.

hobbit-desolation-of-smaug-richard-armitage-thorin

hobbit-desolation-of-smaug-lee-pace-thranduil

hobbit-desolation-of-smaug-orlando-bloom-legolas

hobbit-desolation-of-smaug-luke-evans-bard

hobbit-desolation-of-smaug-evangeline-lilly-tauriel

připravil: totalfilm.cz
Foto/video: Warner Bros. © 2013

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.