Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

JIŘINA BOHDALOVÁ SE V NEDĚLI NA ČT1 PŘEDSTAVÍ V DRAMATU JIŘÍHO STRACHA SVATÁ, HRAJE PŘEŽIVŠÍ VĚZENKYNI GULAGU. TRAILER ZDE

Box office víkend (21. týden) – Mutanti X-Men kontra Godzilla

Je za námi další májový víkend, který kompletně přeskládal první trojici divácky nejúspěšnějších titulů. Filmový restart kultovní Godzilly po slibném premiérovém víkendu šlápl na brzdu a s 10 552 diváky a propadem tržeb o téměř 80% musel ustoupit na stříbrnou příčku.

X-Men: Budoucí minulost (foto: Cinemart)

X-Men: Budoucí minulost (foto: Cinemart)

Propad návštěvnosti je patrný z celého aktuálního žebříčku a distributoři za něj pravděpodobně „vděčí“ letnímu počasí, které k nám letos poprvé zavítalo. Na vrcholu žebříčku se s 34 310 prodanými vstupenkami umístilo další pokračování divácky velmi úspěšné série X-Men: Budoucí minulost, které má na svědomí Bryan Singer, strůjce jejich mimořádného úspěchu. Jedná se tak o novinku týdne. Jako druhá nejúspěšnější novinka týdne nastupuje do českých kin pokračování předrevoluční vekslácké klasiky – Bony a klid 2. Výsledek práce režiséra Víta Olmera a jeho týmu přišlo shlédnout 10 488 lidí. Papouškům z Ria 2 po dlouhých 7 týdnech uteklo medailové umístění.

Bof office ČR - 21. týden - pro zvětšení rozkliknout

Bof office ČR – 21. týden – pro zvětšení rozkliknout

připravil: PS, totalfilm.cz
zdroj: Unie filmových distributorů

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast