Nepřehlédněte

Michálek natáčí pro HBO novou krimi sérii s Hádkem

Šest dílů bude mít nová kriminální série s pracovním názvem MAMON, kterou společnost HBO Europe pokračuje ve vlastní české hrané tvorbě. Dnes ji začal natáčet režisér Vladimír Michálek. Realizaci tohoto mysteriozního thrilleru – vycházejícího z úspěšného norského formátu Mammon a naplánovaného na 75 natáčecích dnů – zaštiťuje produkční společnost Bionaut.

Natáčení bude probíhat v českých i zahraničních lokacích. V připravované sérii se objeví řada uznávaných českých herců v čele s Matějem Hádkem a Evou Leimbergerovou.

Matěj Hádek (foto: HBO)

Matěj Hádek (foto: HBO)

Hlavním hrdinou příběhu je novinář, který se zabývá kauzou kolem významného státem řízeného podniku. Při zajišťování podkladů ke vznikající reportáži narazí novinář na kontroverzní informace týkající se jeho vlastního bratra, který je do skandálního případu osobně zapleten.

Štáb před první klapkou (foto: HBO)

Štáb před první klapkou (foto: HBO)

Společnost HBO Europe vstoupila v posledních letech do české a slovenské hrané tvorby několika unikátními projekty. Třídílným dramatem Hořící keř, dvěma řadami Terapie a nejnověji romantickým seriálem Až po uši. Ten se stal zatím divácky nejúspěšnějším českým projektem HBO.

zdroj: P. Brožková, HBO
připravil: AC, totalfilm.cz