Soutěž s filmem Rytmus – sídliskový sen

Do kin vejde ve čtvrtek časosběrný dokument Rytmus – sídliskový sen, mapující život a kariéru slovenského fenoménu – zpěváka a rappera Patrika Vrbovského alias Rytmuse. Pro jednoho z vás máme přichystány dvě exkluzivní vstupenky na středeční pražskou slavnostní premiéru v Praze. Soutěžíme také o mikiny a trika z Rytmusovy kolekce.

Samotný Patrik “Rytmus” Vrbovský vnímá film jako vyrovnání se s vlastní minulostí . “Celý život jsem otevřený, chci být před lidmi autentický. Kariéru jsem založil na tom, že mluvím o věcech, které nemá nikdo koule říct. I když se mi něco nepovede, mám sebereflexi a přiznám to. Předtím jsem možná měl na sobě masku, ale tímto filmem jsem ji odložil. Byla to jakási očista” , přiznává Rytmus a dodává,  “tímto filmem jsem uzavřel jednu etapu svých 38 let života.”

Rytmus - Patrik Vrbovský

Rytmus – Patrik Vrbovský

Je také rád , jakým způsobem uchopil Miro Drobný celý film . “Nemám rád oslavné dokumenty, kde po celou dobu někoho chválí. Miro to uchopil jinak, snažil se mě natočit v situacích, ve kterých mě lidé neznají, a když mi film pustil, byl jsem spokojený.”

Soutez-ceny-web-rytmus

Soutěž probíhá od 18. srpna do 19. srpna 2015 – 14:00. Každý soutěžící smí do soutěže zaslat pouze jeden email se správnými odpověďmi nebo místo emailu použít formulář na webu. Pokud pořadatel zjistí, že soutěžící toto pravidlo obchází, vyloučí ho ze slosování. Pokud budete odpovídat na email soutez@totalfilm.cz, uveďte do předmětu Rytmus.
Ceny do soutěže věnovala distribuční společnost Falcon
falcon-logo

rytmus-sidliskovy-sen-plakat

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.