Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

FESTIVAL NEJHORŠÍCH A BIZARNÍCH FILMŮ ZAČÍNÁ V PRAZE UŽ DNES. O FESTIVALU NARUBY VÍC TADY.

Vychází Star Wars: Síla se probouzí se spoustou bonusů na BD

Fanoušci se dočkali. Dnešek je svátkem milovníků Star Wars. Magic Box dnes v Česku vydal Blu-ray verze posledního dílu hvězdné ságy Star Wars: Síla se probouzí. DVD je zatím k dostání pouze v síti prodejen Tesca. Blu-ray s balíkem bonusů je k dostání v široké distribuční síti. Podívejte se i na exkluzivní ukázky z bonusů, které tentokrát najdete výlučně na nosičích Blu-ray. V prodeji jsou limitované edice s bílým (Světlá strana) a tmavým obalem (Temná strana). Internetový obchod Film-Arena má navíc exkluzivně v nabídce i steelbooky. 

star-wars-sila-se-probouzi-dvd-bd

Kylo Ren a zlověstný První řád vstávají z popela říše. Luke Skywalker je nezvěstný, a to v době kdy ho zrovna galaxie nejvíc potřebuje, a proto musí Rey a Finn spojit síly s Hanem Solo a Chewbaccou. Společně se vydávají na cestu a zoufale pátrají po naději, která by nastolila mír v galaxii.
Samozřejmě všichni víte o návratu Hana Sola (Harrison Ford), princezny Leiy (Carrie Fischer) i Luka Skywalkera (Mark Hamill). Všichni ale také čekáte na nováčky. Scénář nabízí dobrou profilaci nových postav, podařilo se vytvořit sympatické charaktery. S každým z nich se divák může ztotožnit. Stěžejní postavou je Rey (Daisy Ridley). Tolik diskutovaný černošský stormtrooper (John Boyaga) nezklamal ani náhodou. Pilot Poe v podání Oscara Isaaca velkou trojku nováčků uzavírá. Zásadní postavou je Poeův droid BB-8, který v sobě nese velmi cennou informaci. Díky tomu se roztomilý stroj dostává do velkého nebezpečí.

[pullquote align=“full“ cite=““ link=““ color=““ class=““ size=““]čtěte také: Recenze | Star Wars: Síla se probouzí šlape jako hodinky[/pullquote]
Na Blu-ray™ najdeme kromě filmu bohatou dávku bonusů: Síla se probouzí: Filmový příběh | Příběh se probouzí: Čtení | Výroba tvorů | Výroba droida BB-8 | Plány bitvy: Boj ve sněhu | ILM: Vizuální magie Síly | John Williams: Sedmá symfonie | Vystřižené scény a Síla změny.

-red-
foto/video: Magic Box/Totalfilm/Disney/Lucasfilm © 2015
™ and © Lucasfilm Ltd. All rights reserved

logo Magic Box-DVD-BDLogo PP

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast