Nepřehlédněte

Druhá řada Fear The Walking Dead startuje v pondělí na AMC

Už v pondělí 22. srpna ve 3:00 v původním znění a ve 22:00 s českým dabingem se čeští a slovenští fanoušci, spolu s celým světem, dočkají osmi nových dílů druhé sezony. Jak dramaticky se promění osudy oblíbených postav, nastíní již úvodní díl, který odvysílá televizní stanice AMC. Fear the Walking Dead se odehrává ve stejném světě jako The Walking Dead, je to drsné realistické drama popisující počátek zombie apokalypsy z pohledu narušené rodiny. Děj je zasazen ještě předThe Walking Dead a odehrává se v městě, kam lidé přicházejí, aby unikli, schovali svá tajemství a pohřbili minulost.

FTWD fullV očekávané druhé sezoně seriálu se oblíbení hrdinové potýkají s nástrahami, které jim přichystal postapokalyptický svět. Sedmý díl se s diváky rozloučil ve chvíli, kdy rodiny Clarka/Manawy, Salazara a Stranda čelily doposud největší zkoušce. Postavy ztracené samy v sobě hledají vlastní cestu, jak přežít v té nejkrutější realitě. Ruku v ruce s nadějí, že naleznou místo, které doposud nezasáhla infekce, čelí složité otázce, co pro ně nyní znamená rodina. Brzy zjistí, že ani voda už není bezpečnější než pevnina a přežití Armageddonu není automaticky lékem na mezilidské vztahy.

Víte že…
AMC nabízí českým a slovenským divákům premiéru svých nejnovějších seriálů souběžně s americkou premiérou. Podobnou politiku má v poslední době i konkurenční HBO například s populárním seriálem Hra o trůny.

-red-
foto/video: AMC © 2016