Anděl Páně 2 zveřejňuje další video s hereckým klanem Čtvrtníčkových

Máme nové video ze zákulisí příprav volného pokračování filmu Anděl Páně 2. Před kamerou se objevila řada starých známých postav v čele andělem a čertem v podání Ivana Trojana a Jiřího Dvořáka. Poprvé si však v Andělu Páně 2 zahrála Anička Čtvrtníčková, která se na natáčení potkala se svým tatínkem Petrem, který hraje svatého Petra. A jak jim to klapalo s Aničkou? A jaký byl Vojta Dyk v roli párkaře? A co na roli v pohádce říká Vica Kerekes? Podívejte se na video.

Anička má podstatně větší roli než já. Někteří rodiče by to nesli možná nelibě, ale já jsem velmi tolerantní otec, takže Anča si dvakrát oběhla barák a bylo srovnaný…“ usmívá se Petr Čtvrtníček.
„Byla to zatím moje největší role a doufám, že to bude dobrý,“ přeje si Anička Čtvrtníčková.

Anděl Páně 2 - Vica Kerekes, Anna Čtvrtníčková a Vojtěch Dyk

Anděl Páně 2 – Vica Kerekes, Anna Čtvrtníčková a Vojtěch Dyk

Její maminku hraje Vica Kerekes, která přiznává, že když dostala nabídku na roli v této pohádce, vůbec netušila, o co jde. Až potom jsem zjistila, že možnost hrát v Andělu Páně je to nejvíc, protože každý,  komu jsem to řekla, měl hned lesk v očích a wow, no to je něco!“

Pokračování pohádky v režii Jiřího Stracha podle scénáře Marka Epsteina dorazí do kin v adventní čas, 1. prosince. V dalších rolích uvidíme dále Pavla Lišku, Stanislava Majera a Marka Taclíka, Bolka Polívku, Mariána Labudu a samozřejmě Jiřího Bartošku v roli Boha. V hvězdném nebi se sejde hvězdná sestava – Klára Issová, Lucie Bílá, Gabriela Osvaldová, Martin Huba, Jiřina Bohdalová nebo Veronika Žilková.

-redakce a Uljana Donátová-
foto/video: Marlene Films, Falcon, Totalfilm.cz 

andel-pane-2-vizual-horizont