Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE VIDĚLI TRAILER NA KRIMI THRILLER MIKI NATOČENÝ PODLE PŘÍBĚHU SKUTEČNÉHO ŠÉFA SLOVENSKÉHO PODSVĚTÍ? TADY JE.

Anděl Páně 2 zveřejňuje druhý trailer (video)

Kampaň před uvedením pokračování Anděla Páně začíná nabírat na obrátkách. Na YouTube už diváci najdou několik ochutnávek, rozhovory s herci a tvůrci a dnes autoři filmu zveřejňují druhý oficiální trailer pohádky. Film Jiřího Stracha s Ivanem Trojanem a Jiřím Dvořákem vstoupí do kin 1. prosince. Na plátně se ale vedle nich objeví i další nespočet hereckých i nehereckých hvězd.

Namátkou vybíráme Aničku Čtvrtníčkovou, Vicu Kerekes, Pavla Lišku, Stanislava Majera a Marka Taclíka, Bolka Polívku, dále uvidíme Vojtu Dyka, Mariána Labudu a samozřejmě Jiřího Bartošku v roli Boha. V hvězdném nebi se sejde hvězdná sestava – Klára Issová, Lucie Bílá, Gabriela Osvaldová, Martin Huba, Jiřina Bohdalová nebo Veronika Žilková.

„Je taky krásný, že třeba chemie kluků se nezměnila vůbec. Naopak já bych řekl, že uzrála.  Tehdy před těmi jedenácti lety to byl první film s Jirkou a s Ivanem a jsme za tu dobu natočili sedm nebo osm dalších titulů – Operaci Silver A, Ďáblovu lest, Ztracenou bránu…“ dodává režisér Jiří Strach„Takže z nás tří vlastně vznikl takový triumvirát, kde na sebe absolutně slyšíme a jsme sehraní. Moje režie spočívá v tom, že já třeba řeknu po prvním jetí, po první klapce: „Ivane já bych chtěl..“  a on řekne: „Já vím..“ A to je prostě nevídaný. Jaká je spřízněnost duší, ale i názorů, na to, jak ten film má vypadat, co je vtipný, co bude bavit lidi a co baví nás a tak dále. Takže ta chemie uzrála a já si myslím, že tady, v dvojce se zhodnocuje to, co jsme natrénovali.

-redakce a Uljana Donátová-
video: Marlene Films, Česká televize, Falcon, Totalfilm.cz

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast