Loganovi parťáci jsou prý jeden z nejlepších filmů roku – soutěž o vstupenky

Novinka Stevena Soderbergha Loganovi parťáci si už několik týdnů nese skvělou pověst. S námi nyní můžete film vidět ještě dřív než vtrhne oficiálně do kin. Pět z vás se svým doprovodem může dorazit na speciální projekci, která se koná v úterý 29. srpna od 20 hodin v pražské kině Atlas. Stačí mít štěstí a zaregistrovat se. Tentokrát na vás ani nečeká žádná zapeklitá otázka. Můžete si ale před naší recenzí přečíst, jak hodnotí film zahraniční kolegové. Loganovi parťáci jsou režisérovou vlastní anti-verzí k jeho slavným Dannyho parťákům. Nemají peníze a chytré vychytávky. Ke své křupanské loupeži najdou Loganovi parťáci důvtipné využití pro šváby, gumové medvídky, falešnou sůl a role toaletního papíru.

Zábavná, potrhlá, radostná, svěží, ale i rozkošná, příjemná a téměř dojemná komedie plná humoru i života. Tak ve zkratce popisují nový film Stevena Soderbergha s názvem Loganovi parťáci první ohlasy a recenze zahraničních médií. Mezi nimi nechybí Variety, The Guardian, Empire, The Hollywood Reporter, Indiwire, ScreenDaily a další.

Loganovi parťáci – z natáčení

Recenzenti oceňují především lehký komediální tón a výbornou zábavu, kterou Soderberghův návrat k filmu divákům přináší, a také prokreslené postavy a herecké výkony stěžejní čtveřice ve složení Channing Tatum, Adam Driver, Daniel Craig a Riley Keough. Největší pozornost a chválu pak sklízí aktuální představitel Jamese Bonda Daniel Craig v blonďatém vydání, jako svérázný odborník na sejfy a milovník vařených vajíček.

Loganovi parťáci (foto: Bontonfilm)

Podle The Guardian je scénář plný humoru a života, Tatum nebyl nikdy tak charismatický jako tady a film je úžasně absurdní a příjemný. Ve Variety zase oceňují postavy, jsou prý skvěle napsané. Empire chváli Daniela Craiga. Je prý přesvědčivý a zároveň velmi vtipný. The Hollywood Reporter píše, že Craig si film ukradl sám pro sebe a recenzent o filmu píše, že film je úžasně svěží, lehký a takové filmy už dnes prostě nevznikají. The Playlist náš přehled uzavírá tím, že žádný film nebyl letos tak zábavný a rozkošný.

Chci se účastnit speciální projekce Loganových parťáků, v úterý 29. srpna ve 20:00 v kině Atlas Praha

V případě vylosování je účast závazná, pokud výherce nedorazí, ztrácí jeho IP adresa pro příště nárok soutěžit.

Losujeme v pondělí odpoledne. Obratem dáme vědět výhercům.

-red-
zdroj: Bontonfilm © 2017

  1. […] Loganovi parťáci jsou prý jeden z nejlepších filmů roku – soutěž o vstupenky […]

Comments are closed.