Až po uši pokračuje v listopadu druhou řadou – podívejte se na trailer

Úspěšný a hlavně povedený seriál HBO Až po uši má pokračování. Druhá řada bude mít na HBO a HBO GO premiéru už 12. listopadu. Vrací se i staré známé postavy v podání Ani Geislerové, Jiřího Havelky, Jitky Čvančarové, Jany Kolesárové, Hynka Čermáka, Anny Polívkové a Radka Holuba. K mim se v nové řadě přidávají i další skvělí herci, mimo jiné Stanislav Majer, Taťjana Medvecká, Zuzana Šulajová nebo František Němec. Scénář napsaly Tereza Dusová a Iva Klestilová. Režíruje opět Jan Hřebejk. Podívejte se na teaser. 

Tvůrci slibují ještě zamotanější citové propletence, při nichž se s postavami dobře zasmějete i popláčete, v sobě nesou všechny (ne)představitelné průšvihy moderních vztahů. Jednoduše, všichni se hledají – a občas se najdou v cizí posteli.

Až po uši (foto: HBO)

Kameru desetidílného příběhu – vycházejícího z izraelského formátu When Shall We Kiss a realizovaného ve výkonné produkci společnosti ETAMP – vedl Asen Šopov. Hudbu opět komponovala skladatelka Vladivojna La Chia. Producenty seriálu za společnost HBO Europe byli Tereza Polachová a Antony Root. Střihačem byl Vladimír Barák, o casting se postarala Mirka Hyžíková. Realizace seriálu Až po uši, zasazeného do atraktivních interiérů a malebných pražských exteriérů nebo krkonošských svahů vyžádala padesát čtyři natáčecích dní.

Premiéra seriálu: 12. listopadu na HBO a HBO GO (ve videotéce budou v den premiéry k dispozici první dva díly)

Chystáme recenzi

-red-
zdroj: Pavla Brožková, HBO
foto/video: Home Box Office, HBO Europe © 2017