Nepřehlédněte

AMC má podzim nabitý premiérami – soutěžte o televizní dárky

Neholdujete chladnému podzimnímu počasí? Nevadí! Televizní stanice AMC si pro všechny filmové a seriálové fanoušky připravila nabitý program plný premiér, takže se stačí s partnerem nebo partnerkou zachumlat pod deku a užívat si večery u televize a v teple domova. Právě o luxusní deky a televizní kelímky hrajeme v naší soutěži.

Smaragdové město (foto: AMC)

Úplnou novinkou je pro české publikum seriál Smaragdové město (Emerald City). Známý příběh o čaroději ze země Oz plný čar a roztodivných tvorů převedl do seriálové podoby režisér Tarsem Singh společně s Portoričankou Adriou Arjona. Ta zároveň ztvárnila hlavní postavu Dorotky.

Návrat do světa teprve se rozvíjejícího internetu nabízí premiérová čtvrtá řada seriálu Halt and Catch Fire. Od odvysílání první epizody tohoto seriálu uběhly dlouhé čtyři roky. I proto byla letošní finální čtvrtá série mezi diváky velmi očekávaná.

Od 23.10. poběží na televizní stanici AMC také premiérová třetí řada seriálu Fargo, kterou tvoří deset dílů. Drama ze západního podsvětí má na svědomí pětice režisérů (Mike Barker, John Cameron, Michael Uppendahl, Noah Hawley a Dearbhla Walsh). Společně s týmem scénáristů, zkušených kameramanů a samozřejmě také zástupu herců vytvořili napínavý příběh, který každého pevně připoutá k obrazovce. Fargo neslaví úspěch jen mezi diváky. Atraktivní dějová linka totiž oslovila i porotce udílející ceny Emmy, kteří jich mu udělili hned šest.

Soutěž o luxusní deky a kelímky AMC

Soutěž probíhá od 7. do 14. listopadu 2017 včetně. Pokud chcete soutěžit emailem, nezapomeňte do předmětu napsat AMC a zašlete včetně kontaktních údajů na soutez@totalfilm.cz | Dodavatelem cen je společnost AMC.

-red-