Emily Blunt v prvním traileru pokračování Mary Poppins (video)

Legendární snímek Mary Poppins (5 Cen akademie®) z roku 1964 dostává pokračování. Podívejte se na první trailer Disney novinky s Emily Blunt, která není remakem, ale regulérním pokračováním legendárního snímku. Ve filmu Mary Poppins se vrací, který režíruje Rob Marshall (Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna) uvidíme i Bena Whishawa, Julii Walters, Colina Firtha, Meryl Streep nebo legendární Angelu Lansbury (To je vražda, napsala). Do kin fantasy snímek dorazí o Vánocích.

Film se odehrává kolem roku 1930 v Londýně, v době ekonomické krize. Předlohou mu bylo dalších sedm knih od P. L. Traversové. Ve filmu jsou děti známé z původního filmu, Michal (Whishaw) a Jana (Mortimer), už dospělé. V Třešňové ulici žije Michal se svými třemi dětmi a vychovatelkou Ellen (Walters). Poté, co Michal prodělá osobní ztrátu, objeví se v rodině Banksových opět tajemná chůva Mary Poppins (Blunt). Za pomoci veselého lampáře Jacka (Lin-Manuel Miranda) a svých jedinečných kouzelných schopností pomůže rodině znovu nalézt ztracenou radost a štěstí. Mary Poppins nám představí i řadu barvitých a svérázných postav, včetně své výstřední sestřenice Topsy (Streep).
Film produkují Rob Marshall, John DeLuca a Marc Platt. Scénář napsal David Magee. Písně a původní hudbu napsali Marc Shaiman a Scott Wittman.

Mary Poppins se vrací uvidíme v kinech od 20. prosince.

Julie Andrews v Mary Poppins z roku 1964 (foto: archiv)

-red-
zdroj: Falcon, M. Žurková © 2018