Na Primě startují komediální Krejzovi

Krejzovi, to je Honza Krejza a jeho čtyři dcery, Áčko, Béčko, Céčko a Déčko, tedy Anna, Bára, Cinda a Danka. Nový komediální seriál startuje dnes večer na Primě. Televize posílá na obrazovky jeden z hlavních projektů své podzimní nabídky. V hlavních rolích uvidíme Václava Postráneckého, Vandu Hybnerovou, Markétu Plánkovou, Lucii Polišenskou, Ivanu Korolovou, Filipa Blažka, Jana Šťastného a další.

Skoro všichni žijí společně ve velké rodinné vile, kde kromě toho manžel Aničky Petr provozuje svoji veterinární praxi. O tom, že o zábavu díky zvířátkům nebude nouze, se přesvědčíte již v první epizodě, kdy se po vile bude prohánět tygřík a v sousedství medvěd.
Z podkroví rodinné vily vysílá malé soukromé rádio. Tam pracuje nejmladší ze sester Krejzových Danka jako produkční. Vila je sice velká, jak to ale vypadá, bude v ní o něco víc plno. Zpět na rodinnou hroudu se totiž musí přistěhovat Bára se svým manželem Ondrou a dvěma dětmi. Proč? Ondřej je sice schopný právník, nešťastnou náhodou ale zpronevěří poměrně velkou sumu peněz…

Krejzovi (foto: archiv TV Prima)

Velká pohoda nepanuje ani v rodině Aničky a Petra. Ačkoliv si ti dva poměrně rozumí, Anička podlehne krizi středního věku a se svým manželem se rozvede. Důvod k tomu má veskrze prozaický!
První epizoda Krejzových se ponese v duchu oslavy narozenin hlavy rodu Jana Krejzy. Ten nesnáší jakákoliv překvapení, která mu každoročně dcery přichystají.

Speciální předpremiérový díl přichystala Prima na neděli 2. září ve 20.15.

-red-
zdroj: FTV Prima