Nepřehlédněte

Modelka jako vražedná mašina (film o filmu ANNA)

Helen Mirren, jedna z hlavních představitelek filmu Anna o modelce, která skrývá nebezpečná tajemství, prozrazuje v následujícím filmu o filmu svůj náhled na tajných služeb i fascinující život agentů. “Byli to vždycky lidé, kteří dokázali oddělit svůj tajný život od toho normálního. Nechápu, jak se jim to mohlo dařit,” říká herečka. To je i případ Anny Poliatovy, pařížské top modelky, která skrývá tajemství, díky kterému se ocitne v centru nebezpečné operace špičkových agentů soupeřících tajných služeb. Film francouzského akčního specialisty Luca Bessona je právě v kinech. Podívejte se na film o filmu, ve kterém se další zajímavosti dozvíte od Luka Evanse a představitelky titulní role Sashy Luss.

“Řekl bych, že náš film ukazuje celkem realistické zobrazení KGB, jak probíhá nábor zabijáků, jak jsou cvičeni, jak je jejich trénink drsný nebo jak nicotný je jejich život, dokud druhé nepřesvědčí o svých schopnostech,” míní o filmu představitel jednoho z agentů Luke Evans.

Anna (foto: Vertical Entertainment)

Hlavní představitelka Sasha Luss obhajuje svou postavu: “Je to přeci jen mašina na zabíjení, ale zároveň je to pořád skutečná bytost, která by možná mohla žít normální život. Její rodiče zemřeli, neměla nikoho a chtěla jenom přežít…”

V dalších rolích uvidíte hvězdného Cilliana Murphyho, zajímavostí je i obsazení českého herce Ivana Fraňka.

-red-
foto/video?: Totalfilm.cz, Vertical Entertainment © 2019