Nepřehlédněte

Koruna od Netflixu má trailer – herečky se v hlavní roli vystřídaly

Netflix dnes zveřejnil hlavní trailer třetí série seriálu Koruna /The Crown/. Vynikající Claire Foy střídá v roli Královny Alžběty II. neméně skvělá Olivia Colman. Ta má ostatně s královnami zkušenosti. V komediálním dramatu Yorgose Lanthimose Favoritka si zahrála britskou královnu Annu. Za jedinečné ztvárnění vyšinuté panovnice si odnesla všechna myslitelná ocenění – Zlatý glóbus, Baftu i Oscara. 

Děj nové řady začíná v roce 1964 jmenováním nového premiéra Harolda Wilsona a končit má rokem 1976, kdy tento premiér odstoupil.
K výměně samozřejmě muselo dojít i u dalších rolí a v třetí řadě se představí i řada nováčků. Prince Philipa ztvární Tobias Menzies, královninu sestru Margaret zase Helena Bonham Carter. V nové řadě se objeví i Josh O´Connor jako princ Charles. Erin Doherty si zahraje princeznu Anne a Emerald Fennell se představí jako Camilla. Významnou roli v nové sérii ztvární Jason Watkins jako premiér Harold Wilson.
Známá je i herečka, která ztvární princeznu Dianu. Ale jelikož seriál končí rok předtím, než se Charles se svou budoucí manželkou potkal, objeví se herečka Emma Corin až ve čtvrté řadě. Seriál stále píše removaný Peter Morgan.

Třetí řada seriálu startuje 17. listopadu. První dvě řady můžete sledovat zde. 

Koruna (foto: Netflix)

Koruna (foto: Netflix)

-red-
foto/video: Netflix © 2019