Zaklínač dorazí na Netflix o Vánocích (hlavní trailer)

Očekávaný fantasy seriál Zaklínač natočil Netflix na motivy veleúspěšné fantasy série polského spisovatele Andrzeje Sapkowského. Geralta z Rivie hraje Superman Henry Cavill. Dnes Netflix oznámil definitivní datum premiéry (20. prosinec) a ukázal fanouškům finální trailer. V Česku nabídne kromě titulkované verze i český dabing. 

Nový seriál bude mít 8 dílů. Podle spisovatele Sapkowského bude seriál vycházet výlučně z jeho knih a nikoliv ze hry. Spisovatel zároveň vyjádřil velkou radost ze spolupráce s Netflixem: “Mám radost, že se producenti ze všech sil snaží držet knižní předlohy, kterou jsem psal 30 let.”
Po oznámení záměru natočit Zaklínače pro televizi se zvedla fanouškovské nadšení, Netflix to vzal s povděkem a spekuluje se, že napumpoval do produkce novinky jeden z největších rozpočtů ve své dosavadní producentské historii. Scénář napsala Lauren Schmidt, která má na kontě pár dílů Daredevilla nebo The Defenders.

Netflix na Zaklínače sází a patří k projektům, které budou v následujících sezónách ve výkladní skříni této úspěšné streamovací platformy.

-red-
foto/video: Netflix © 2019