Nepřehlédněte

Bez vědomí má dva zajímavé filmy o filmu (video)

Očekávaný špionážní seriál Ivana Zachariáše ze sklonku komunistického režimu v Československu už je týden k dispozici předplatitelům HBO. Krimi seriál Bez vědomí nyní přichází s pohledem do zákulisí. Stanice zveřejnila dva filmy o filmu, na které se můžete podívat v článku. V prvním videu tvůrci srovnávají rok 1989 se současností. Další video je pak klasickým making of, tedy pohledem do zákulisí vzniku výpravného seriálu. 

Šestidílný seriál, který je televizním scenáristickým debutem Ondřeje Gabriela, vznikl v režii mezinárodně respektovaného Ivana Zachariáše (Pustina, autor znělek KVIFF, reklamní režisér). Na seriálu se jako odborný poradce podíleli také spolupracovník CIA a světově uznávaný expert na špionážní techniku H. K. Melton nebo znalec operativních prostředků československé tajné služby Daniel Povolný.

Nový projekt Ivana Zachariáše (Pustina) má mezinárodní obsazení. Stěžejní role v něm hrají Táňa Pauhofová, Martin Myšička, David Nykl, Martin Hofmann, Hattie Morahan či Jan Vlasák.

Před nedávnem stanice zaujala i neobvyklou kampaní propagující seriál a zároveň bojující proti fake news.

-red-
foto/video: HBO Europe © 2019