Nepřehlédněte

Kuchařská celebrita vyráží za láskou z instagramu – trailer komedie #jsemtady

Na konci května obohatí nabídku kin nová francouzská komedie s Alainem Chabatem #jsemtady. Hashtag v názvu samozřejmě není náhodou. Hlavní roli kromě známé francouzské hvězdy hraje totiž Instagram. Film vstoupí do českých kin 28. května s českými titulky. Podívejte se na trailer.

Věhlasný francouzský šéfkuchař Stéphane žije poklidným životem a má všechny důvody, proč se cítit spokojeně. Přesto jedinou osobou, která jej udržuje naživu, je tajemná mladá Korejka Soo, se kterou se náhodou spojil na lnstagramu. Baví se spolu na dálku o umění i sakurách, které právě rozkvétají, a zdá se, že si výborně rozumí navzdory vzdálenosti a všem jazykovým i kulturním bariérám. Pak se jednou Stéphane rozhodne Soo nečekaně a bez ohlášení navštívit v jejím rodném Soulu. I když se ukáže, že tento impulsivní nápad na neohlášené setkání nebyl zrovna nejlepší, Stéphane díky tomu pozná mnoho nových přátel a jeho dobrodružství má nakonec úplně jiné rozuzlení, než které očekával. A na druhém konci světa dokonce dokáže obnovit zpřetrhaná pouta k svým blízkým.

Alain Chabat (foto: CinemArt)

Alain Chabat je francouzský komik známý z filmů Asterix: Sídliště bohů, dramatu Pěna dní, Nauka o snech nebo Manželství po francouzsku. Na svém kontě má také pár režijních počinů. Kromě známé komedie RRRrrrr!!! jsme naposledy mohli vidět jeho rodinný film Vánoce a spol., ve kterém si zároveň i zahrál roli Santa Clause.

-red-
foto/video: CinemArt © 2020