Nepřehlédněte

Viktoriánky: Na HBO GO míří superhrdinky z devatenáctého století

Nový fantasy historický seriál Viktoriánky (The Nevers) se odehrává na konci 19. století. Zvláštní událost ve viktoriánském Londýně přinese některým obyvatelům a hlavně obyvatelkám neobvyklé schopnosti. Novinku z originální produkce HBO MAX uved i české a slovenské HBO GO od 12. dubna. Podívejte se na trailer.

Srpen 1896. Viktoriánský Londýn se otřese v základech podivnou událostí, v jejímž důsledku někteří – povětšinou ženy – získají úžasné či až znepokojující nadpřirozené schopnosti. Bez ohledu na to, kterým „směrem“ se ti, již se nově ocitli na okraji společnosti, vydají, všem z nich hrozí vážné nebezpečí. Amalia True (Laura Donnelly), tajemná vdova s tvrdou pěstí, a geniální mladá vynálezkyně Penance Adair (Ann Skelly) dostanou za úkol tyto „sirotky“ s nadpřirozenými schopnostmi ukrývat a chránit. Za tímto účelem se budou muset postavit brutálním silám odhodlaným vyhladit celý jejich druh.

V novince uvidíme třeba i Bena Chaplina či Jamese Nortona. Seriál režíruje mimo jiné Joss Whedon (Liga spravedlnosti, Avengers: Age of Ultron). Uvidíme, zda se po svém posledním filmu (první verzi Ligy spravedlnosti) oklepal a diváky svým novým počinem tentokrát potěší. V projektu působí i jako showrunner.
-red-
zdroj: P. Brožková, HBO
foto/video: HBO © 2021

%d blogerům se to líbí: