Nepřehlédněte

Daniel Craig se loučí s Bondem – soutěž s bondovkou Není čas zemřít

James Bond s tváří Daniela Craiga se už pěkných pár hodin prohání po tuzemských kinosálech a fanoušci berou nejnovější bondovku Není čas zemřít útokem, aby se rozloučili s aktuálním představitelem slavného agenta 007. Craig patří podle posledních anket společně se Seanem Connerym k nejoblíbenějším tvářím slavné špionážní franšízy. Cesta Daniela Craiga ale mohla skončit o něco dřív, film se několikrát odsouval kvůli pandemii, původně měl mít premiéru už v dubnu 2020. Producenti nakonec museli přikročit i k částečným přetáčkám kvůli product placementu ve filmu. Další podrobnosti si můžete poslechnout v následujícím podcastu a zároveň si zasoutěžit o ceny k filmu.

Bondovky jsou tradičně kosmopolitními, velkolepými příběhy, a Není čas zemřít není výjimkou, štáb se tentokrát vypravil do Itálie, Norska, Skotska a na Jamajku. Fanoušci nebudou ochuzeni o nové Bond Girls a tradiční technické vychytávky. A jak už možná víte z naší recenze – především se kromě velkolepé akce ve finálním filmu s Craigem dostavují velké emoce.

Producenti Barbara Broccoli a Michael G. Wilson věří, že Není čas zemřít je perfektním snímkem pro současnou dobu. Oslavuje totiž hrdinství a službu,“ přiblížila Broccoli Total Filmu.Poselstvím našeho filmu je ukázat, že Bonda jako ztělesnění odvahy a ochoty přinášet osobní oběti. Kdy jindy, než teď, je potřeba si takové věci připomínat?

Vzhledem k tomu, jak byla Bondova cesta v rukou Broccoli a Wilsona plodná a úspěšná, dere se na povrch pokušení osvědčenou formuli zopakovat. Producenti ale slibují, že opakovat se nehodlají. Čeká na nás nová verze Bonda, tak, jak tomu bylo s každým představitelem. Proto jsou filmy o něm tak oblíbené – jeho postava se stále vyvíjí. Určitě k dalšímu posunu najdeme někoho vhodného.“

Soutěž o 3 balíčky s cenami Není čas zemřít
(tričko, dvě vstupenky do IMAX, klíčenka a peněženka na kartu)

SOUTĚŽ probíhá od 1. 10. do 7. 10. 2021. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Forum Film. Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm.cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Není čas zemřít”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu.
Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.

-red-
foto/video: Totalfilm Media, Forum Film © 2021

%d blogerům se to líbí: