Dagmar Havlová jako tchýně Táni Pauhofové v pokračování komedie Šťastný nový rok (video)

Dagmar Havlová se tentokrát vrací na filmová plátna v roli tchýně Táni Pauhofové. Ta na konci prvního dílu skončila v náruči majitele horského luxusního hotelu v podání Jána Koleníka. Za dvojkou s podtitulem DOBRO DOŠLI znovu stojí scenáristka a producentka Adriana Kronerová a režisér Jakub Kroner. Podívejte se na novou ukázku s Dagmar Havlovou. Štastný nový rok 2 právě vstupuje do českých kin.

Příběh dlouho očekávaného snímku začíná tím, že Marek (Ján Koleník) požádá o ruku Hanu (Táňa Pauhofová). Následující děj se točí kolem jejich svatby u „československého“ moře v malebném Chorvatsku. „Film jsme natáčeli v době končícího lockdownu za přísných opatření. Bylo to dobrodružství a je malý zázrak, že se to podařilo a natočilo bez  újmy,“ prozrazuje Ján Koleník a pokračuje: Jsem za to vděčný a nepovažuji to za samozřejmost. Byla to moje jediná zahraniční cesta v tomto období. Proto na to vzpomínám i jako na dovolenou. Doufám, že se ta příjemná letní a dovolenková nálada přenese i na plátna kin.“

Štastný nový rok 2

Kromě zvučných hereckých jmen z prvního filmu Šťastný nový rok (Antónia Lišková, Zuzana Norisová, Emília Vášáryová, Jiří Bartoška, Tomáš Maštalír, Marek Majeský, Petr Vaněk) se ve volném pokračovaní objeví i  další herecké legendy. Kromě Dagmar Havlové i slovenská herecká hvězda Jozef Vajda. Hvězdnou hereckou sestavu doplňují i zahraniční herci: Marco Bonini (Itálie), Toni Gojanović a Goran Bogdan (Chorvatsko).

 -red-
foto/video: Falcon, INOUT STUDIO © 2021