Potvrzeno! V Česku bude HBO MAX již 8. března

Jedna z dlouho očekávaných streamovacích služeb HBO MAX konečně ohlásila finální datum spuštění české verze. 8. března dorazí i do České republiky a na Slovensko a přinese do diváckých zařízení kromě větší obsahové nabídky i kvalitnější streamování. Předplatné bude stát 199,- korun. Nicméně, k příležitosti oslavy příchodu HBO MAX, aktivní předplatitelé, kteří mají HBO GO předplacené napřímo budou automaticky převedeni na novou platformu a budou platit nižší částku 132 Kč za měsíc. Tato nabídka ušetří zákazníkům více než 30% z nákladů po celou dobu trvání předplatného. Noví zákazníci, kteří si předplatné pořídí před 31. březnem také budou platit tuto sníženou měsíční sazbu.

Na HBO MAX nebudou k dispozici jen nové seriály a filmy z produkce HBO, ale také filmy z dílen Warner Bros., které budou v této online službě k dispozici předplatitelům už 45 dní po uvedení v kinech.

HBO Max bude k dispozici na předních zařízeních a platformách, včetně chytrých televizorů (Samsung, LG a Android TV), streamovacích zařízeních (Apple TV 4K a Google Chromecast), herních konzolí (PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One a Xbox Series X/S), mobilů a tabletů (iPhone, iPad, iPod Touch a Android), a online na http://www.hbomax.com.

HBO Max bude k dispozici také prostřednictvím vybraných televizních distribučních partnerů. Zákazníci budou mít možnost předplatné uhradit pomocí běžných zprostředkovatelů plateb (VISA, Mastercard a PayPal) nebo nákupem v mobilní aplikaci (Apple App Store,
Google Play Store a Samsung Checkout, který lze objednat přímo v televizi). 

Rozhraní HBO MAX

HBO Max nabízí fanouškům vylepšený divácký zážitek. Přispívají k němu také funkce, jako je personalizace služby s až pěti diváckými profily, souběžné přehrávání na třech zařízeních, neomezený počet registrovaných zařízení na jedno předplatné, streamování s prostorovým zvukem 5.1, technologie Dolby Atmos a vybrané tituly dostupné v rozlišení 4K.

-red-
zdroj: Pavla Brožková, HBO

foto/video: HBO Europe © 2022