Finální kapitola After: Pouto je tady, vše vyvrcholí na konci srpna (teaser)

Když se Hardin vyrovnává se svou minulostí a Tessa prožívá šílené období, musí se oba rozhodnout, zda budou pokračovat ve vášnivém, ale toxickém vztahu, nebo zda nastane čas na změnu. Je tady první teaser k vyvrcholení teneagerovské ságy. Do kin dorazí After: Pouto už letos v srpnu.

Čtvrtá a závěrečná kapitola populární série pokračuje tam, kde předchozí díl After: Tajemství skončil: na londýnské svatbě Hardinovy matky. Zatímco Hardin zůstává, aby se vyrovnal se svou minulostí, Tessa se vrací do Seattlu. Tam ji potká tragická událost, která ji přiměje k těžkým rozhodnutím.

Hardin chce Tesse pomoci, ale je tak zaneprázdněn bojem s vlastními démony, že ji nakonec od sebe odstrčí. Odhalení o jeho otci otřáslo jeho neproniknutelnou fasádou až do morku kostí a Tessa si není jistá, zda ho dokáže zachránit, aniž by obětovala sebe.

After: Pouto (foto: Bontonfilm)

Tessa už není tou sladkou a prostou dívkou, jakou byla, když se s Hardinem seznámila, ale lépe chápe, kým je a co potřebuje. Když se Hardin s Tessou střetnou, je to jako vždy nepopiratelná vášeň. Ale stojí jejich láska za to, aby o ni bojovali? Na tyto otázky se tvůrci pokusí odpovědět v posledním filmu podle bestsellerů Anny Todd.

Film s Josephine Langford a Hero Fiennesem Tiffinem v hlavních rolích do kin film uvede Bontonfilm 25. srpna. 

-red-
foto/video: Bontonfilm © 2022