Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

FESTIVAL NEJHORŠÍCH A BIZARNÍCH FILMŮ ZAČÍNÁ V PRAZE UŽ DNES. O FESTIVALU NARUBY VÍC TADY.

Argylle: Henry Cavill si vyzkouší na nečisto Bonda ve špionážní komedii od tvůrců Kingsmana (trailer)

Ze zvrácené mysli Matthewa Vaughna (série Kingsman, Kick-Ass) přichází Argylle, břitký špionážní thriller ohýbající realitu a obepínající celý svět. Je tady čerstvý trailer ke špionážní komedii, ve které si tolik diskutovaný kandidát na Bonda Henry Cavill může tento žánr vyzkoušet z jedním z nejpovolanějších režisérů. Vaughn má totiž krom filmařského citu a epické rozmáchlosti i velký smysl pro humor. V obsazení novinky, která dorazí do našich kin v únoru 2024 nechybí John Cena, Sofia Boutella nebo Samuel L. Jackson. A pozor! Ten kočičák je skutečný kocour supermodelky Claudie Schiffer, manželky režiséra.

Bryce Dallas Howard (Jurský svět) hraje  Elly Conwayovou, samotářskou autorku série špionážních bestsellerů, jejíž představa blaženosti je trávit čas s počítačem a kocourem Alfiem. Když však zápletky jejích knih – jejichž hlavním hrdinou je tajný agent Argylle, začnou odrážet tajné akce skutečné špionážní organizace, klidné večery doma se stanou minulostí.

V případě režiséra Matthewa Vaughna je více než zjevné, že tenhle šikovný chlapík chce opravdu, ale opravdu natočit film o Jamesi Bondovi. Vaughnova fascinace pastišemi špionážních filmů pokračuje i v Argylle.

Ve špičkovém hereckém obsazení se objeví Henry Cavill (Zaklínač), John Cena (Rychle a zběsile), držitelka Oscara® Ariana DeBose (West Side Story), popová superstar Dua Lipa (Barbie), držitel nominace na Oscara Bryan Cranston (Perníkový táta), Catherine O’Hara (Schitt’s Creek), Sofia Boutella (Kingsman: Tajná služba) a legendární Samuel L. Jackson. Alfieho hraje Chip, skutečný kocour supermodelky Claudie Vaughnové (rozené Schifferové).

Do českých kin špionážní komedie vstoupí 1. února 2024.

-red-
foto/video: © CinemArt 2023

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast