FRESH | Vrátí se ŠÉFOVÉ NA ZABITÍ, Gerard Butler do starověku, Meryl Streep jako čarodějnice a AHS má třetí řadu

Jason Bateman, Charlie Day i Jason Sudeikis se vrátí v pokračování filmu ŠÉFOVÉ NA ZABITÍ 2. Kdy to bude najdete uvnitř článku, stejně jako čerstvé foto Meryl Streepové v roli čarodějnice nového filmu Roba Marshalla INTO THE WOODS. Jedná se o filmovou verzi známého broadwayského muzikálu. Gerardu Butlerovi se asi stýská po Spartě a jelikož se na něj v pokračování nemyslelo, bude zřejmě hrát v novince GODS OF EGYPT. Mimořádný hororový seriál AMERICAN HORROR STORY vstupuje ve Státech  na obrazovky s podtitulem COVEN už počátkem října.

ŠÉFOVÉ NA ZABITÍ (foto: archiv)

ŠÉFOVÉ NA ZABITÍ (foto: archiv)

ŠÉFOVÉ NA ZABITÍ 2 (listopad 2014)

Jason Bateman, Charlie Day i Jason Sudeikis se vrátí v pokračování filmu ŠÉFOVÉ NA ZABITÍ 2 (HORRIBLE BOSSES 2). WARNER BROS. už oznámili datum premiéry. Fanoušci se dočkají 26. listopadu 2014. Režírovat by měl Sean Anders. Výborná zpráva je, že původní scénář přepsal autor Millerových na tripu (We´re the Millers) John Morris.

INTO THE WOODS (prosinec 2014)

INTO THE WOODS

Režisér Rob Marshall (Piráti z Karibiku) začal natáčet fantasy – muzikálovou pohádku INTO THE WOODS (známé představení na Brodwayi). Pozoruhodné je především angažmá Meryl Streepové. V této Disney produkci si zahraje čarodějnici (viz exkluzivní foto). Ve filmu se objeví i Johnny Depp, Anna Kndrick jako Popelka nebo Chris Pine v roli prince. James Corden a Emily Blunt budou hrát pekařskou rodinku, která se bude snažit zvrátit kletbu, jež jim brání založit rodinu.
DO LESA (INTO THE WOODS) se v kinech objeví na Vánoce 2014.

GODS OF EGYPT (2015)

Gerard Butler Wallpaper @ Go4Celebrity.com

GERARD BUTLER se konečně vrátí do starověku. Nikoliv do Sparty, ale rovnou do starého Egypta. V novince Alexe Proyase GODS OF EGYPT by si Butler měl zahrát hlavní negativní postavu. Jednoho z bohů ztvární Nikolay Coster – Waldau (Hra o trůny). Natáčení by mělo začít v roce 2014.

Gerard Butler jako Leonidas v 300: Bitva u Thermopyl (foto: archiv)

Gerard Butler jako Leonidas v 300: Bitva u Thermopyl (foto: archiv)

AMERICAN HORROR STORY: COVEN (říjen 2013)
Záběr z nové řady AHS

Záběr z nové řady AHS

Počátkem října bude mít v USA premiéru třetí řada mimořádného hororového seriálu AMERICAN HORROR STORY: COVEN. Kronika americké hororové školy se skvělým scénářem, má v každé řadě separátní příběh, přestože jsou i ve třetí řadě obsazeni do hlavních rolí stejní herci.

american-horror-story-coven-AHS_S3_Shoes

COVEN se tentokrát sveze ve vlaku sektářství a tajných spolků. Jessica Lange povede školu čarodějnic navazující na tradice předků popravených v legendárním Salemu.
American Horror Story: Coven vysílá FX počínaje středou 9.října ve 22 hodin. I tato řada by se v budoucnu měla objevit na české Prima C()()L.

připravil: totalfilm.cz
různé zdroje, foto archiv, WB

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.