Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

ZEMŘELA AMERICKÁ HEREČKA SHANNEN DOHERTY. PROSLAVILA SE JAKO BRENDA ZE SERIÁLU BEVERLY HILLS 90210. BYLO JÍ 53 LET.

Hobit: Šmakova dračí poušť míří do kin (Soutěž o DVD s prvním dílem)

Už jen desítky hodin nás dělí od premiéry očekávané dvojky příběhů Bilba Pytlíka. Režisér Peter Jackson opět přináší vizuálně úchvatný, epický příběh, tak jak to umí jen on. U příležitosti české premiéry jsme pro vás s partnerem připravili soutěž o DVD s prvním dílem adaptace Tolkienovy pohádkové knihy. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a držet si palce.

banner na web soutěž hobit

Soutěž skončila.
Výherci:
Správná odpověď: Legolas

Radko Držík
Tomáš Zúbek
Petra Kvákalová

 

[contact-form][contact-field label=’Vaše jméno‘ type=’name‘ required=’1’/][contact-field label=’Email‘ type=’email‘ required=’1’/][contact-field label=’Která z postav nevystupuje v předloze Hobit: Cesta tam a zase zpátky J. R. R. Tolkiena?‘ type=’select‘ required=’1′ options=’Glum,Legolas,Gandalf,Thorin Pavéza’/][/contact-form]

Případně můžete poslat odpověď i emailem na adresu: soutez@totalfilm.cz (do předmětu napište HOBIT)

Soutěž trvá od 9. prosince do 12. prosince 2013 včetně.
Pořadatelem soutěže je totalfilm.cz spolu s partnerem, dodavatelem cen. Výhra není nijak právně vynutitelná. 
V případě odpovědi emailem je do předmětu zprávy třeba napsat Hobit soutěž a pod odpovědi uvést jméno a adresu, pokud soutěžící uzná za vhodné, i telefonní číslo. Tyto údaje slouží pouze pro účely soutěže a totalfilm.cz prohlašuje, že je po ukončení dané soutěže likviduje a neposkytuje je za žádných okolností třetím stranám.
Každý soutěžící smí do soutěže zaslat pouze jeden email se správnými odpověďmi nebo místo emailu použít formulář na webu. Pokud pořadatel zjistí, že soutěžící toto pravidlo obchází, vyloučí ho ze slosování.
Výherce oznámíme zde, na našich sociálních sítích a bude vyrozuměn emailem či telefonicky do 7 dnů po ukončení soutěže nebo dříve.

Bontonland Red

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast