Soutěž s filmem Já, Frankenstein

Do kin vtrhl vizuální výplach Já, Frankenstein. V hlavní roli legendárního výtvoru doktora Frankensteina se představuje Aaron Eckhart. Pro tři z vás máme ve spolupráci s distributorem filmu vstupenky do kina, svítící klíčenky a placky k filmu, filmové plakáty a jeden z vás obdrží navíc Blu-ray s filmem Žena v černém.

Soutěž já frankenstein

Vůbec nejslavnější zpracování Frankensteina vzniklo v 30. letech minulého století. Pochází z něj také nejzobrazovanější fotka Frankensteinova monstra, kterého hrál britský herec s téměř aristokraticky znějícím pseudonymem.

Kdy byl film natočen a kdo hrál monstrum?

Kdy byl film natočen a kdo hrál monstrum?

Případně můžete poslat odpovědi na email: soutez@totalfilm.cz
Soutěž byla ukončena

Správná odpověď: Film Frankenstein byl natočen v roce 1931 a představitelem monstra byl Boris Karloff.
Gratulujeme výhercům
(zkontrolujte si své emailové schránky):
Marcela Charvátová, Klobouky u Brna
Jiří Štecher, Opařany
Ladislav Novotný, Lázně Bohdaneč
Hana Jedličková
Jakub Filipec
Josef Ochotský, Liberec
Věra Weberová, Kladno

Soutěž trvá od 30. 1. 2014 do 2. února. 2013 včetně.
Pořadatelem soutěže je totalfilm.cz spolu s partnerem A-Company Czech, dodavatelem cen. Výhra není nijak právně vynutitelná.
Pokud budete odpovídat na email soutez@totalfilm.cz, do předmětu zprávy je třeba napsat Frankenstein soutěž a pod odpovědi uvést jméno a adresu, pokud soutěžící uzná za vhodné, i telefonní číslo. Tyto údaje slouží pouze pro účely soutěže a totalfilm.cz prohlašuje, že je po ukončení dané soutěže likviduje a neposkytuje je za žádných okolností třetím stranám.

Každý soutěžící smí do soutěže zaslat pouze jeden email se správnými odpověďmi nebo místo emailu použít formulář na webu. Pokud pořadatel zjistí, že soutěžící toto pravidlo obchází, vyloučí ho ze slosování.
Výherce oznámíme zde, na našich sociálních sítích a bude vyrozuměn emailem či telefonicky neprodleně po ukončení soutěže.

připravil: totalfilm.cz/A-Company

  1. Nejde mi odeslat ten formulář

    Reagovat na tento komentář

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.