Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

FESTIVAL NEJHORŠÍCH A BIZARNÍCH FILMŮ PRÁVĚ PROBÍHÁ V PRAZE. O FESTIVALU NARUBY VÍC TADY.

10 pravidel jak sbalit holku má trailer – v kinech v březnu (video)

Nová komedie tvůrce Snowboarďáků a Rafťáků dnes představila plnohodnotný trailer. V týdnu také změnila název. K titulu 10 pravidel přibyl dovětek „jak sbalit holku“. 10 pravidel jak sbalit holku dorazí do kin 20. března. V hlavních rolích se představí Matouš Ruml, Miroslav Donutil, Jakub Prachař, Kristína Svarinská a další.

Hlavní hrdina nové filmové komedie Marek je typickým příkladem mladého mimoně, žijícího ve vlastním vesmíru. Je to chytrý a milý student astrofyziky, jehož největší láskou jsou nejen hvězdy, ale i horoskopy. Jeho dráhu mu však jednoho dne překříží dívka snů a Marek se zamiluje tak beznadějně, že ve škole není schopen ani udělat zkoušky.

10 pravidel jak sbalit holku (foto: Falcon)

10 pravidel jak sbalit holku (foto: Falcon)

V tento moment se do věci obouvají jeho odhodlaní přátelé. Rozhodnou se povolat na pomoc a zasvětit do Markových problémů jeho otce, který je úspěšným vydavatelem řady bestsellerů na téma: jak získat ženu. Společně pak začnou Markovi připravovat velkou strategickou hru, díky níž by se mu mělo podařit  najít cestu k  milované dívce. Tím mu však zadělali na nejeden veliký průšvih. Marek pod vedením otce a přátel absolvuje velmi svérázný kurz dívčí psychologie. Platí ovšem v životě těch 10 zaručených pravidel přesně podle knížek?

Podobně jako legendární píseň On My Head z filmu Snowboarďáci pochází z tvůrčí dílny Miroslava Chyšky a Dana Bárty i píseň k filmu 10 pravidel jak sbalit holku – One Player Game. Stáhnout si ji můžete přímo zde: http://ow.ly/uixM4

Facebook filmu

připravil: AC, totalfilm.cz
zdroj: Uljana Donátová
foto/video: Falcon © 2014

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast