Nepřehlédněte

Marvel plánuje trojku Thora, další sólovka čeká i na Kapitána Ameriku

Marvel dál plánuje. Na jaře do kin vtrhne pokračování Kapitána Ameriky a na konci července očekávaní Strážci galaxie. V plánech Marvelu jsou na řadě dvě další sólovky. Thor má třetí pokračování jisté. Pokračování příběhů božského svalovce s kladivem Mjolnir už má příběh, který se taví do scénáře Christophera Yosta a Craiga Kylea. Thor 3 by se mohl v kinech objevit v létě 2016.

Chris Hemsworth jako Thor (foto: Marvel)

Chris Hemsworth jako Thor (foto: Marvel)

Dvojka Kapitána se už nezadržitelně blíží a od premiéry nás dělí dva měsíce (3. dubna). Po testovacích projekcích je Marvel s reakcemi diváků extrémně spokojen. Proto začal plánovat třetí pokračování. Režie by se měli opět chopit Joe a Anthony Russovi. V Marvelu už se živě diskutuje o příběhu trojky, ačkoliv oficiálně ještě nic oznámeno nebylo.

Natáčení Captain America: Winter soldier (foto: Marvel)

Natáčení Captain America: Winter soldier (foto: Marvel)

Steve Rogers (Captain America) se v podání Chrise Evanse na plátně objevil už třikrát. Naposledy ve veselé vsuvce ve dvojce Thora, předtím v Avengers a samozřejmě v jedničce své sólovky. Svalnatý supervoják se na plátna podívá v pokračování Winter Soldier už po čtvrté.

Anthony Mackie (Falcon), režisér Joe Russo a Chris Evans (Captain America) na place (foto: Marvel)

Anthony Mackie (Falcon), režisér Joe Russo a Chris Evans (Captain America) na place (foto: Marvel)

V dubnovém pokračování bude mít První Avenger co dělat se svým bývalým nejlepším kamarádem Buckym Barnesem. Jak jistě víte, v prvním díle Bucky vypadl z vlaku a zdálo se, že zemřel. Ve skutečnosti jej našli Rusové a vymyli mu mozek, aby ho mohli desítky let využívat jako nájemného zabijáka s krycím jménem Zimní voják.
BANNER MARVEL PNG

připravil: JG, totalfilm.cz
zdroj: Marvel, Collider

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

%d blogerům se to líbí: