Soutěž s Percy Jacksonem – komplet knih a DVD

Tři komplety knih Percy Jackson a tři komplety DVD. O to vše můžete soutěžit díky našim partnerům knihcentrum.cz a Popron. Percy je synem boha moří a oceánů Poseidóna a Sally Jacksonové. A to mimo jiné znamená, že Percy je napůl člověk, napůl bůh. Jeho prarodiči jsou samotní Kronos a Rheia. 

Percy Jackson: Moře nestvůr

Percy Jackson: Moře nestvůr

Hlavním hrdinou série Percy Jackson a Olympané je dvanáctiletý dyslektický chlapec žijící v současnosti, který zjistí, že je synem jednoho řeckého boha. Autor Rick Riordan v knihách čerpá ze svých zážitků při výuce řecké mytologie a také ze zkušeností s výukou dětí se speciálními potřebami.

soutěž percy jackson

Soutěž skončila. Správná odpověď: Sám doma
Seznam výherců:
Knihy:

Petra Králová, Beroun
Martin Vagenknecht, Ostrava 1
Petr Kibus
DVD: 
Jan Mejstřík
Simona Staňková
Petr Janda, Brno
V případě, že se nám výherci od kterých ještě nemáme adresu neozvou do 48 hodin, losujeme náhradníky.

logo_KNIHCENTRUM_WWW_bilepismo

Komplet knih Percy Jackson si můžete objednat zde.

Soutěž trvá od 19. 2. 2014 do 21. února 2014 včetně.
Pořadatelem soutěže je totalfilm.cz spolu s partnery, dodavately cen. Výhra není nijak právně vynutitelná.
Pokud budete odpovídat na email soutez@totalfilm.cz, do předmětu zprávy je třeba napsat Percy Jackson soutěž a pod odpovědi uvést jméno a adresu, pokud soutěžící uzná za vhodné, i telefonní číslo. Tyto údaje slouží pouze pro účely soutěže a totalfilm.cz prohlašuje, že je po ukončení dané soutěže likviduje a neposkytuje je za žádných okolností třetím stranám.

Každý soutěžící smí do soutěže zaslat pouze jeden email se správnými odpověďmi nebo místo emailu použít formulář na webu. Pokud pořadatel zjistí, že soutěžící toto pravidlo obchází, vyloučí ho ze slosování.
Výherce oznámíme zde, na našich sociálních sítích a bude vyrozuměn emailem či telefonicky neprodleně po ukončení soutěže.

Komplet DVD Percy Jackson si můžete objednat zde.

10537-popron-logo-nahled600

%d blogerům se to líbí: