Nepřehlédněte

American Horror Story: Freak show – víme o čem bude čtvrtá řada

Ze seriálu American Horror Story se už stačil za 3 televizní sezóny stát kult. Každé další pokračování je vždy očekáváno s velkým napětím. AHS má dvě speciality: v každé sérii se vrací většina herců z předchozí řady v jiných rolích. Novou sérii vždy tvoří uzavřený a ukončený příběh. Vůbec tedy nevadí, když divák neviděl předchozí řady.

american-horror-story-freak-show-slice

Nejnovější řada s podtitulem Freak show se odehrává v padesátých letech na Floridě. Freak show neboli Obludárium vede majitelka Jessica Lange (hraje Němku s přízvukem). Ta už oznámila, že se čtvrtou řadou se seriálem rozloučí. Autor seriálu Ryan Murphy už se nechal slyšet, že Lange nemá v pokračování hlavní roli.

AHS: Asylum (Jessica Lange)

AHS: Asylum (Jessica Lange)

Přesto bude pro děj velmi důležitá. Do seriálu se vrátí Kathy Bates, Sarah Paulson, Angela Bassett, Evan Peters a Frances Conroy jako členové bizarního obludária. Denis O’Hare a Emma Roberts zatím nejsou potvrzeni, ale producenti s nimi jednají. Jessica Lange se v seriálu snaží, aby show podivností,  jako jedna z posledních v zemi, nezanikla. Je odhodlána pro to udělat všechno.

AHS: Coven (foto: FX)

AHS: Coven (foto: FX)

Další řada bude mít opět 13 dílů a premiéru bude mít letos na podzim. Seriál je vysílán na americké kabelové televizi FX. V Česku ho vysílá Prima Cool.

  • American Horror Story: Murder House – 1. série (2011) Vysíláno v ČR 2013
  • American Horror Story: Asylum – 2. série (2012) Vysíláno v ČR 2014
  • American Horror Story: Coven – 3. série (2013)

zdroj: Collider
připravil: AC, totalfilm.cz

%d blogerům se to líbí: