Nepřehlédněte

Druhá řada Nevinných lží už se natáčí – začala pohřbem jezevčíka

Úspěšný cyklus samostatných televizních filmů Nevinné lži bude pokračovat. Natáčení prvního z filmů odstartovalo pohřbem sparťanského jezevčíka Karla za účasti Kryštofa hádka a Marka Taclíka. Osm dílů cyklu sledovalo v roce 2013 v průměru 1 milion 251 tisíc dospělých diváků.

Nevinné lži (I. řada) - Marek Taclík

Nevinné lži (I. řada) – Marek Taclík

Nevinné lži se po sedm večerů staly nejúspěšnějším nedělním pořadem na všech televizích po dvacáté hodině. Kromě Terezy Vrabelové, která režíruje první z filmů, se režie chopí například i renomovaný Bohdan Sláma.
„Jde nám opět o vyprávění příběhů, do kterých se dostáváme vlastním přičiněním, zamlčením či překroucením pravdy. Tentokrát chceme mapovat pět velkých obecných témat, jako jsou práce, zdraví, alkohol, internet a stáří. V prvním filmu, který právě točíme, řešíme s komediální nadsázkou, co můžeme obětovat pro úspěch v práci i v životě,“ přibližuje producentka a zároveň režisérka Tereza Vrabelová a dodává: „K druhému tématu u filmu Na dně tvé skleničky nás přiměla vysoká tolerance naší společnosti k alkoholu a prohřeškům, které způsobuje. Další ze snímků zase potvrdí, jak nebezpečné je řešit důsledky místo příčin, když jde o zdraví a tedy i o náš život.“

O první řadě jsme psali zde:
ČT představila NEVINNÉ LŽI – jsou od tvůrců Soukromých pastí

Tereza Vrabelová

Tereza Vrabelová

Druhá řada Nevinných lží bude mít opět silné herecké obsazení. Diváci se mohou těšit například na Kryštofa Hádka, Marka Taclíka, Janu Pidermanovou, Hynka Čermáka, Stanislava Majera, Pavla Lišku, Leoše Nohu, Báru Kodetovou či Táňu Vilhelmovou.

Trailer první řady Nevinných lží

připravil: Jakub Gutt, totalfilm.cz
foto/video: Česká televize © 2013
zdroj: Alžběta Plívová, tisková mluvčí ČT

%d blogerům se to líbí: